با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ارزش نظم در موفقیت

دانلود و خرید کتاب صوتی ارزش نظم در موفقیت

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ارزش نظم در موفقیت  نوشته  مارک مک کورمک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی ارزش نظم در موفقیت

کتاب صوتی ارزش نظم در موفقیت اثر مارک مک کورمک یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز است. این کتاب با ترجمه سعید خاموش و صدای سحر بیرانوند منتشر شده است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

این خلاصه کتاب صوتی، مهمترین پیشنهادات متن کامل کتاب را شامل می‌شود.

درباره کتاب از ارزش نظم در موفقیت

برای رسیدن به موفقیت باید مسائل مختلفی را بررسی کرد تا به نتیجه دلخواه رسید. کتاب ارزش نظم در موفقیت به شما یاد می‌دهد یکی از مهم‌ترین نکاتی که شما را به سمت موفقیت هدایت می‌کند نظم است و نباید آن را نادیده بگیرید. اما نظم چطور می‌تواند وارد زندگی ما شود و تمام ابعاد زندگی ما را در بربگیرد؟ کتاب ارزش نظم در موفقیت به شما کمک می‌کند به تعریف درستی از نظم برسید و بتوانید آن را در تمام ابعاد زندگی‌تان رعایت کنید.

شنیدن کتاب ارزش نظم در موفقیت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند زندگی با برنامه و موفقی داشته باشند پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۵۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۷٫۶ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۵۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۷٫۶ مگابایت

تجربه بهتر در اپلیکیشن