با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اصول سخنرانی و فن بیان به روش TED

دانلود و خرید کتاب صوتی اصول سخنرانی و فن بیان به روش TED

۴٫۰ از ۹ نظر
۴٫۰ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی اصول سخنرانی و فن بیان به روش TED  نوشته  کریس اندرسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی اصول سخنرانی و فن بیان به روش TED

کتاب صوتی اصول سخنرانی و فن بیان به روش TED اثری از کریس اندرسون است که با ترجمه مژگان جمالی و گویندگی میلاد فتوحی منتشر شده است. 

 درباره کتاب اصول سخنرانی و فن بیان به روش TED

 کتاب اصول سخنرانی و فن بیان به روش TED در سال ۲۰۱۶ از پرفروش ترین کتاب های نیویورک‌تایمز بود. این کتاب به طور کلی درباره ارتباط موثر سخن می‌گوید و به طور خاص از اصول سخنرانی تاثرگذار به روش تد صحبت می‌کند.

تِد (به انگلیسی: TED، مخفف Technology, Entertainment, Design) یک مجموعه همایش جهانی است که توسط بنیاد Sapling که سازمانی غیرانتفاعی خصوصی است، با شعار «ایده‌ها ارزش گسترش دارند»، برگزار می‌شود.

 کریس اندرسون در این کتاب می‌گوید که یک سخنرنی خوب اگر خوب ارائه شود جهان‌بینی ارفراد را تغییر خواهد دادو سخنرانی خوب از هر نوشته‌ای هم می‌تواند تاثیرگذارتر باشد چون نوشته در نهایت کلمات را به ما می‌دهد اما سخنرانی یک جعبه‌ ابزار کامل در اختیار ما می‌گذارد.

اگر ایده بزرگی دارید که باید عملی اش کنید، اگر می‌خواهید در شغل خود یا موقعیت حساسی پیشرفت داشته باشید و یا اگر صاحب برندی هستید که دوست دارید به آن اعتبار بیشتری ببخشید این کتاب صوتی به شما کمک خواهد کرد که اعتمادبه نفس خود را در کارتان بالا ببرید.

شنیدن کتاب اصول سخنرانی و فن بیان به روش TED را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه کسانی که دوست دارند در کار خود پیشرفت کنند و موقعیت شغلی و اجتماعی خود را ارتقا دهند. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۱ ساعت و ۰۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۱۲٫۷ مگابایت
زمان۱۱ ساعت و ۰۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۱۲٫۷ مگابایت

تجربه بهتر در اپلیکیشن