هنوز هم من

دانلود و خرید هنوز هم من

۴٫۱ از ۳۴ نظر
۴٫۱ از ۳۴ نظر

برای خرید و دانلود   هنوز هم من  نوشته  مریم پاک‌ذات  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

n.a
اول بگویم که اگر این نرم‌افزارهای کتابهای صوتی نبودند من قادر به خواندن اینهمه کتاب نبودم، پس از همه دست‌اندرکاران تهیه این مجموعه صمیمانه سپاسگزارم. و دوم اینکه نمیتونم بگم چقدر حس خوبی دارم از شنیدن این کتاب... بسیار زیبا بود... و چقدر در این جلد، با لوییزا کلارک همذات‌پنداری کردم... به تمام کسانی که دو جلد قبلی (من پیش از تو، و پس از تو) را شنیده‌اند توصیه میکنم این جلد را حتما گوش بدهند... گویندگی هم حرف نداشت... واقعا خسته نباشید خانم پاکذات!
Erfanrezaei
کتابی شیوا و دلنشین با گویندگی عالی ،فقط این کتاب دنباله ی دوکتاب قبلیه اگه دوست داشتین اونارم بخونید هرچند این کتابم با نحوه بیان داستانش شمارو از دوکتاب قبلی بی نیاز میکنه.
کاربر ۱۸۹۷۲۵۹
یک عاشقانه روان با صدای خوب گوینده ... برای گوش دادن حین کار عالی بود , و برای تلطیف احساس این روزهایم
Hosna
پر از حس خوب... حس اینکه محبت بی جواب نمیمونه و تا میتونیم با بقیه مهربان باشیم...و یاد بگیریم که از زندگی لذت ببریم و جسور باشیم... از گوش دادن به سه کتاب زندگی لوییزا کلارک واقعا لذت بردم.
رزماری
سه گانه لوئیزا کلارک رو حتما پیشنهاد میکنم بیم و امیدهای این شخصیت خیلی برام جالب بود
کاربر ۱۹۳۱۹۲۲زهره وطن پرست
ادامه ی زندگینامه من پیش از تو و پس از تو بود،و برای من که با شخصیت داستان اشنا بودم لذت بخش بود
hodapanahdar
کتب خوبی به شرط اینکه من پیش از تو و پس از تو رو هم خونده باشید ولی من از فصل ۲۶ به مشکل برخوردم و فایل هام لود نمی شه و نتونستم کتابم رو تموم کنم هرچی هم زنگ زدم پشتی یانی کسی پاسخ گو نبود کلی هم پول تلفنم رفت خلاصه الان بیشتر از یک هفته است هرچی پیام می دم زنگ می زنم کسی جوابمو نمی ده
shakiba pourmand
من هر سه سری این رمان رو خوندم. در کنار محتوای خوب کتاب، صدای دلنشین راوی جذابیت فوق العاده ای به کار بخشیده.
پارسا
واقعا دستمریزاد به گوینده👌🏼
najmeh
خیلی عالی بود
صفحه قبل۱۲صفحه بعد