نظرات کتاب داستان همراه ۴ (ایرانی)
۴٫۱ از ۱۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی داستان همراه ۴ (ایرانی)  نوشته  حبیبه جعفریان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

ツAlirezaツ
به جز سه چهار داستان اش واقعا لذت بردم😊 . اونم کجا ، تو جاده مشهد ، پشت فرمون ، خیلی مزه داد🙂 . سروش صحت هم که اصلا جای بحث و معرفی نداره که باعث خرید و گوش دادن این کتاب صوتی شد 😊 . چقدر خوبه آدم هایی مثل سروش صحت داریم که ما رو به کتاب خوندن و شنیدن تشویق میکنن . . اصلا اسم سروش صحت رو میگم یه جوری میشم🌷😍🌷 . حیف ،حیف که این تابستون از '' کتاب باز '' خبری نبود.
محمدسجاد
ggooodddddddd
یکم چرت تموم شد
عالی آقای فیاضی همیشه خوب مینویسن کتاب قصه های ملی رو من عاشقشم
zahra es
بذارید تو بی نهایت این داستانهای همراه رو
فائزه
تابستان جان است. اول پدرم عاشق این داستان شد. بعد که گفت خیلی خیلی زیاد و به تعداد نمیدانم چقدر زیادی آن را پشت فرمان ماشینش گوش داده، گوشم را گرفت و آورد پای لحن ماورایی صالح علاء و من، دلبسته‌اش شدم. چقدر یک نویسنده می‌تواند تخیل کند؟ چقدر می‌تواند هنگام خواندن ردیف کلمه‌های داستانش،‌ صدایش را تاب بدهد و تو را ببرد و بیاورد و دور کند و نزدیک کند و ...؟ جواب من این است: تابستان جان است محمد صالح‌علاء مرا عاشق کرد و همین و بیشتر گفتن، شورش را درمیاورد.
علی صمدی مقدم
حدود۳الی۴داستانش واقعا قشنگ بودن.مابقی متوسط به نظرم
ali d
بسیار خوب و جذاب بود. داستان هایی آرام بخش
نگاه
صدای حبیبه جعفریان و خوندش واقعا افتضاحه حتی نوشته اش هم بده جز این مورد سه داستان دیگه هم جالب نیست ولی اگه تهیه کردین اپیزود ۱۵ رو اصلا نشنوید
هو نعم الامیر
داستانها نسبت به بقیه کتابهای داستان همراه ضعیفتر بودن از لحاظ جذابیت
صفحه قبل
۱
صفحه بعد