انقلاب اسلامی؛ وقوع، پیامدها و راهکارهایی برای آینده

دانلود و خرید کتاب انقلاب اسلامی؛ وقوع، پیامدها و راهکارهایی برای آینده

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب انقلاب اسلامی؛ وقوع، پیامدها و راهکارهایی برای آینده  نوشته  مصطفی ملکوتیان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب انقلاب اسلامی؛ وقوع، پیامدها و راهکارهایی برای آینده

کتاب انقلاب اسلامی؛ وقوع، پیامدها و راهکارهایی برای آینده نوشته مصطفی ملکوتیان و کیومرث جهانگیر است. کتاب انقلاب اسلامی؛ وقوع، پیامدها و راهکارهایی برای آینده یکی از کتاب‌های نشر معارف است که به انقلاب اسلامی ایران می‌پردازد.

درباره کتاب انقلاب اسلامی؛ وقوع، پیامدها و راهکارهایی برای آینده

نویسنده در کتاب انقلاب اسلامی؛ وقوع، پیامدها و راهکارهایی برای آینده درباره چیستی، چرایی، وقوع و چگونگی رخ دادن انقلاب اسلامی مباحثی را جمع‌آوری و تدوین کرده است. این اثر اول وقوع و شکل‌گیری انقلاب اسلامی ایران را از نگاه ماهیت بازشناسی و راه‌های شناخت آن را معرفی و پیامدها و دستاوردهای آن را در داخل مورد ارزیابی قرار می‌دهد. در ادامه نویسنده پیامدها و بازتاب‌های انقلاب اسلامی در جهان اشاره و تاثیرات فوری منطقه‌ای و جهانی انقلاب اسلامی ایران را واکاوی کرده و آن را موجب فروپاشی بلوک شرق معرفی می‌کند. در پایان کتاب انقلاب اسلامی؛ وقوع، پیامدها و راهکارهایی برای آینده پیش رو چند مقوله برای دستیابی به آینده مطلوب و همچنین سوی تمدن نوین اسلامی را ترسیم و فرصت‌ها و امکانات در مسیر تشکیل تمدن نوین اسلامی را به بحث می‌گذارد. مزیت‌های جغرافیایی سیاسی و ژئوپولتیک جمهوری اسلامی ایران و ... در این مجموعه از جستارهای بااهمیت است.

این کتاب سعی دارد تصویری واقعی از انقلاب اسلامی تاثیرات و ویژگی‌های آن بیان کند. این کتاب اثری کارآمد و جامع برای معرفی نگاه آینده انقلاب اسلامی است که نسل جوان می‌تواند با استفاده از آن نگاه رو به جلو داشته باشد و برای آینده‌ کشورش برنامه ریزی کند. 

این کتاب را نشر معارف برای جوانان منتشر کرده است. 

دفتر نشر معارف وابسته به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‏‌ها، در سال ۱۳۷۶ تأسیس شد و در سال ۱۳۷۹ به صورت رسمی آغاز به کار کرد. این انتشارات تلاش می‌کند از دریچه اسلام ناب به بازخوانى، بررسى، نقد و تولید اندیشه در عرصه‌هاى مختلف بپردازد. از جمله این فعالیت‏ها می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان به چاپ بیش از ۱۱۰۰ عنوان کتاب در زمینه دروس معارف اسلامى دانشگاه‌ها، اندیشه‏‌های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبرى، پرسش‌ها و پاسخ‌هاى دانشجویى، معارف قرآن و اهل‏‌بیت (ع)، دین‌پژوهى، اخلاق و عرفان، انقلاب اسلامى و تاریخ معاصر، مسائل جهان اسلام، غرب‏شناسی، شبهات فکری و عقیدتی، مسایل تاریخی و فلسفی، علوم انسانی، مسایل تربیتى، زن، خانواده و نقد فمینیسم و… اشاره کرد. نشرمعارف اخیراً نیز گام‏‌هایی در حوزه ادبیات داستانی برداشته است. این انتشارات با راه ‏اندازی ۳۰ مرکز فروشگاهی با عنوان تجاری «پاتوق کتاب» و همچنین برگزاری ۱۲ دوره مسابقات کتابخوانی «پویش روشنا» در سطح ملی، توانسته است گام‌‏های مفید و موثری در توزیع و ترویج کتابخوانی کشور بردارد.

آنچه این روزها بیش از هرچیز دغدغه نسل انقلابی است آشنایی جوانان و دانشجویان با حقیقت دین و معارف اسلام است، انتشارات در این زمینه پیشرو است و تلاش دارد پاسخی علمی و دینی برای تمام سوالات این نسل داشته باشد. 

خواندن کتاب انقلاب اسلامی؛ وقوع، پیامدها و راهکارهایی برای آینده را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب ارزشمند انقلاب اسلامی؛ وقوع، پیامدها و راهکارهایی برای آینده را به تمام جوانان و پژوهشگران انقلابی که به دنبال دید وسیعی اط آینده انقلاب هستند پیشنهاد می‌کنیم. این کتاب کمک می‌‌کند تا نسل امروز نگاهی جامع و کامل به آینده داشته باشند. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۱۹۳۰۶۷۶
۱۴۰۰/۰۲/۳۰

سرچ نداره نخرید

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۲/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۴۱-۲۱۱-۷
تعداد صفحات۲۴۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۲/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۴۱-۲۱۱-۷