با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
زال و سیمرغ

دانلود و خرید کتاب زال و سیمرغ

۴٫۸ از ۴ نظر
۴٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب زال و سیمرغ  نوشته  مصطفی رحماندوست  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زال و سیمرغ

کتاب زال و سیمرغ نوشته مصطفی رحماندوست توسط انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای گروه نوجوان منتشر شده است.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که در سال ۱۳۴۴ پایه‌گذاری شد، گسترده ترین شبکه کتابخانه‌های کودکان و نوجوانان را دارد و از برجسته‌ترین تولیدکنندگان کتاب کودک است. این سازمان علاوه بر کتاب، محصولات فرهنگی دیگری مانند فیلم و سرگرمی‌های سازنده و موسیقی نیز برای کودکان تولید می‌کند. این کتاب معماهای علمی زیادی را در خود دارد که جنبه تفریح و آموزش را با هم برای کودک می‌سازد.

درباره کتاب زال و سیمرغ

زال پسرک سپید مویی است که وقتی به دنیا می‌آید پدرش نمی‌تواند او را بپذیرد و او را پای کوه رها می‌کند، خداوند نمی‌خواهد آسیبی به پسر برسد و سیمرغ پرنده بزرگ و افسانه‌ای را سر راه پسرک قرار می‌دهد، اول سیمرغ بچه را بالای کوه می‌برد تا غذای جوجه‌هایش شود اما دلش می‌سوزد و او را مانند فرزند خودش بزرگ می‌کند.

کتاب زال و سیمرغ داستانی زیبا از مجموعه نامه نامور است که از حماسه شاهنامه فردوسی انتخاب شده است ان کتاب کودکان را با تاریخ ادبیات ایران آشنا می‌کند و کمک می‌کند دنیای قصه‌های حماسی و قهرمان‌ها را بشناسند.

خواندن کتاب زال و سیمرغ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به داستان از این کتاب لذت خواهند برد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
دختر کتاب خوان 📖 🌸
۱۳۹۹/۱۲/۱۳

من عاشق شاهنامه هستم و کسانی که به قصه های شاهنامه علاقه مند هستن توصیه میکنم این کتاب را بخونند😘 و من نسخه ی چاپی این کتاب را دارم و خیلی عالی بود 👌🏻 خیلی زیبا و لذت بخش بود 👌🏻 عالیی 😍😍

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۹۱-۷۵۷-۹
تعداد صفحات۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۹۱-۷۵۷-۹