با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
زال و رودابه

دانلود و خرید کتاب زال و رودابه

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب زال و رودابه  نوشته  مصطفی رحماندوست  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زال و رودابه

کتاب زال و رودابه نوشته مصطفی رحماندوست توسط انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای گروه نوجوان منتشر شده است.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که در سال ۱۳۴۴ پایه‌گذاری شد، گسترده ترین شبکه کتابخانه‌های کودکان و نوجوانان را دارد و از برجسته‌ترین تولیدکنندگان کتاب کودک است. این سازمان علاوه بر کتاب، محصولات فرهنگی دیگری مانند فیلم و سرگرمی‌های سازنده و موسیقی نیز برای کودکان تولید می‌کند. این کتاب معماهای علمی زیادی را در خود دارد که جنبه تفریح و آموزش را با هم برای کودک می‌سازد.

درباره کتاب زال و رودابه

زال پسرک سپید مویی است که وقتی به دنیا می‌آید پدرش نمی‌تواند او را بپذیرد و او را پای کوه رها می‌کند، کم‌کم زال بزرگ می‌شود و پدرش پشیمان می‌شود، به دنبال او می‌آید و او را با خود می‌برد و به او عزت می‌دهد اما در همین زمان که زال کم‌کم به زندگی کنار خانواده عادت کرده است عاشق دختر مهراب پادشاه کابل می‌شود. رودابه هم عاشق او شده است اما به هم رسیدن آنها آسان نیست. 

کتاب زال و رودابه داستانی زیبا از مجموعه نامه نامور است که از حماسه شاهنامه فردوسی انتخاب شده است ان کتاب کودکان را با تاریخ ادبیات ایران آشنا می‌کند و کمک می‌کند دنیای قصه‌های حماسی و قهرمان‌ها را بشناسند.

خواندن کتاب زال و رودابه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به داستان از این کتاب لذت خواهند برد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
she she
۱۴۰۰/۰۱/۱۶

خیلی عالی یه🥰🥰🥰🥰🥰🥰

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۹۱-۷۵۵-۵
تعداد صفحات۳۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۹۱-۷۵۵-۵

تجربه بهتر در اپلیکیشن