با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قدرت کلام

دانلود و خرید کتاب قدرت کلام

شیوه‌ها و تکنیک‌های مهارت و تقویت فنون بیان و سخنرانی

۲٫۰ از ۱ نظر
۲٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قدرت کلام  نوشته  رمضان صادقی مقدم  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قدرت کلام

کتاب قدرت کلام نوشته رمضان صادقی مقدم است. این کتاب به شیوه‌ها و تکنیک‌های مهارت و تقویت فن بیان و سخنرانی می‌پردازد. این کتاب سعی دارد به شما یاد بدهد چطور در تمام گفت‌و‌گو موفق باشید و تاثیرگذار صحبت کنید.

درباره کتاب قدرت کلام

خوب و با اعتماد به نفس حرف زدن آرزوی هرکسی است که دوست دارد مردم به حرف‌هایش گوش کرده و او را جدی بگیرند. اصلا یكی از کلیدهای موفقیت خیلی‌ها همین فن بیان است. برخی افراد با همین فن بیان به راحت به اهدافشان می‌رسند. البته منظور از خوب صحبت کردن این نیست که دروغ بگویید یا کلمات را طوری بپیچانید که فرد مقابل را به اشتباه بیندازید. داشتن فن بیان با زرنگی کردن فرق دارد. شما می‌توانید هم فرد خوبی باشید هم خوب صحبت کنید . اما تعریف فن بیان چیست؟ فن بیان یعنی توانایی صحبت کردن. به همین سادگی. توانایی شما در حرف‌زدن هر چقدر بیشتر باشد یعنی فن بیان شما قوی‌تر است. برای داشتن فن بیان باید بتوانید خوب و با اعتماد به نفس حرف بزنید و البته واضح- صحبت کنید. کتاب قدرت کلام به شما کمک می‌کند به راحتی تاثیرگذار صحبت کنید.

خواندن کتاب قدرت کلام را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به آموختن فن بیان و خوب صحبت کردن پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۰/۲۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۰۹-۱۵۱-۴
تعداد صفحات۱۴۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۰/۲۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۰۹-۱۵۱-۴