با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تمرین هایی برای قضاوت نکردن

دانلود و خرید کتاب تمرین هایی برای قضاوت نکردن

یاداشت‌های قضاوت

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تمرین هایی برای قضاوت نکردن  نوشته  گابرییل برنشتاین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب تمرین هایی برای قضاوت نکردن

کتاب تمرین هایی برای قضاوت نکردن اثر گابریل برنشتاین راهنمایی در جهت کاوشی درونی است که به رهایی از باورهایی می‌انجامد که شما را از رسیدن به زندگی بهتر بازداشته‌اند.

 برنشتاین در این کتاب با شما از قضاوت نکردن سخن می‌گوید. او تاکید می‌کند قضاوت كردن‌هايتان وقتی شروع به كمرنگ شدن می‌كند كه شما خود شاهد قضاوت كردنتان بی هيچ قضاوتی باشيد. هنگامی كه ما روش‌های قضاوت كردنمان را با صداقت فهرست كنيم، می‌توانيم از ريشه و اساس همه رنجها و آسيب هايمان آگاه شويم. ریشه‌ای که او آن را جداسری از عشق می نامد:

اين كه اين روزنگار را باز كنيد به اين معناست كه شما آماده‌ايد تا خودتان را از دست باورهايی خلاص كنيد كه شما را از رسيدن به يک زندگی بهتر بازداشته اند. برای آغاز اين سفر كه در جهت درمان قضاوت و بازگشت دوباره عشق خواهد بود، ما بايد اين موضوع را بپذيريم كه هم مسائل و هم راه حل های مسائلمان مشابه همديگر است. مشكل ما اين است كه از عشق جدا افتاده‌ايم و راه حلمان هم البته همين است كه به سوی عشق بازگرديم.

 شما همراه گابریل در این کتاب چندین گام برای دوری کردن از قضاوت دیگران فرامی‌گیرد. قضاوتی که شما را از راه درست زندگی دور می‌کند و به تاریکی می‌کشاند.

 خواندن کتاب تمرین هایی برای قضاوت نکردن را به چه کسانی پیشنهاد می‌‌کنیم؟

علاقه مندان به کتاب‌های انگیزشی و رشد فردی را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم

بخشی از کتاب تمرین هایی برای قضاوت نکردن

از خود برترم، از ترنم عشق و دانايی كه در وجودم جاری است سپاسگزارم.

از شما كه به من اشتياق عطا كرديد كه اين كتاب را بگشايم و اين سفر را آغاز كنم سپاسگزارم. می‌خواهم كه رها باشم. مي خواهم كه خوشحال باشم. می‌خواهم كه شاهد قضاوت‌هايم بی‌هيچ قضاوتی باشم.نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۰۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۱۰-۳۷-۳
تعداد صفحات۲۴۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۰۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۱۰-۳۷-۳