با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ارج نامه انسان

دانلود و خرید کتاب ارج نامه انسان

طرحی برای رشد و تعالی روابط انسانی؛ مجموعه گفتارهای امام موسی صدر

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ارج نامه انسان  نوشته  موسی صدر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ارج نامه انسان

کتاب ارج نامه انسان، مجموعه گفتارهای امام موسی صدر، یکی از بزرگ‌ترین روحانیان شیعی و سیاستمدار ایرانی لبنانی است. این کتاب که به همت محمدحسین صادق‌زاده تدوین شده است، طرحی برای رشد و تعالی روابط انسانی بیان می‌کند.

این کتاب بخش قابل توجهی از گفتارهای امام موسی صدر درباره‌ی انسان‌ها با یکدیگر و بایسته‌های آن است. در این اثر از برادری انسانی، برادری خداباوران، برادری مسلمانان و برادری ملی می‌خوانیم و راه رسیدن به وحدت را پیدا می‌کنیم. 

کتاب ارج نامه انسان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

علاقه‌مندان به مطالعه کتب مذهبی را به خواندن این اثر دعوت می‌کنیم. 

درباره امام موسی صدر 

سید موسی صدر ۱۴ خرداد ۱۳۰۷ در قم متولد شد. او روحانی عالم و مجتهد شیعه و مؤسس مجلس اعلای شیعیان لبنان بود. او از رهبران مذهبی و سیاسی لبنان نیز به‌شمار می‌رفت. صدر که در میان برخی شیعیان به «امام موسی صدر» معروف است، یکی از برجسته‌ترین گزینه‌های مطرح احتمالی برای جانشینی امام خمینی پس از درگذشتش بود. او در ۹ شهریور ۱۳۵۷، طی سفری رسمی به لیبی به دعوت معمر قذافی، ربوده شد. به نظر می‌رسد که او به دست قذافی به قتل رسیده باشد اما خانواده او هرگز این موضوع را نپذیرفتند و دست از پیگیری قضایی و قانونی برنداشتند. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۸,۵۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۰۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۰۴۸-۰۸-۲
تعداد صفحات۱۶۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۸,۵۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۰۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۰۴۸-۰۸-۲