با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب یه منگوله... دو منگوله اثر فروزنده خداجو

دانلود و خرید کتاب یه منگوله... دو منگوله

۱٫۰ از ۲ نظر
۱٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب یه منگوله... دو منگوله  نوشته  فروزنده خداجو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب یه منگوله... دو منگوله

کتاب یه منگوله... دو منگوله مجموعه قصه‌های آهنگین سروده فروزنده خداجو با تصویرگری محسن محمد میرزایی است. در این کتاب قصه‌های آهنگین زیبایی را می‌خوانیم که به کودکان کمک می‌کند تا مهارت‌های کلامی‌شان را تقویت کنند.  

در این داستان‌، بع بعی خانم به دنبال فرزندش منگوله می‌گردد و به سراغش را از حیوانات مختلفی که در جنگل می‌بیند می‌گیرد. نثر آهنگین قصه برای کودکان جذاب است و آنان را با داستان و سیر داستان هماهنگ می‌کند. 

کتاب یه منگوله... دو منگوله را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

این کتاب برای کودکان خردسال و کودکانی که هنوز به مدرسه نمی‌روند جذاب است. والدین و مربیان کودکان هم می‌توانند از داستان‌های این کتاب استفاده کنند. 

درباره فروزنده خداجو

فروزنده خداجو ۵ فروردین ۱۳۴۱ در کرمانشاه متولد شد. او تحصیلاتش را تا مقطع کارشناسی ادبیات فارسی ادامه داد. فروزنده خداجو سال‌ها در تحریریه‌ مجلات رشد و سروش کودکان بود و تا حالا کتاب‌های بسیاری برای کودکان نوشته است. خاله باف‌باف، من عجیب و غریب، خانه‌ی چوب کبریتی، سرزمین ما ایران و جوراب پشمی از آثار خانم خداجو است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
نیلی
۱۳۹۹/۱۰/۲۹

سلام .من عاشق این کتابم اما متأسفانه خیلی کم بود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۹/۱۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۱۲-۰۹۶۴-۵
تعداد صفحات۱۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۹/۱۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۱۲-۰۹۶۴-۵