با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه احساساتی نباشیم

دانلود و خرید کتاب چگونه احساساتی نباشیم

۵٫۰ از ۵ نظر
۵٫۰ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چگونه احساساتی نباشیم  نوشته  موسسه HTeBooks  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب چگونه احساساتی نباشیم

کتاب چگونه احساساتی نباشیم ؟ توسط موسسه HTeBooks گردآوری شده و عیسی مادی به فارسی ترجمه کرده است. این کتاب با ساختاری ساده و برای خواندن سریع و آسان طراحی شده است. هدف این کتاب آگاهی رسانی در کمترین زمان است.

در این کتاب مطالب زیر را می‌خوانید:

* مؤلفه‌های هوش هیجانی

* احساسات چیستند و چرا وجود دارند

* چگونه احساسات خود را به درستی ارزیابی کنید

* چگونه خود را آرام و تأثیر احساسات شدید را کم کنید

* چگونه احساسات را برای درک بهتر پردازش کنید

* چگونه در برابر مشکلات، احساسات را برای ایجاد انگیزه در تعیین و رسیدن به اهداف خود به‌کار گیرید

* چگونه هوش هیجانی را برای برقرا ری ارتباط و تعامل با دیگران به‌کار بندید

خواندن کتاب چگونه احساساتی نباشیم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند احساساتشان را مدیریت کنند پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب چگونه احساساتی نباشیم

روابط بهتر. درک و کنترل احساسات به افراد این امکان را می‌دهد تا آنها به خوبی بتوانند با دیگران ارتباط برقرار کنند، چراکه بیان مناسب و مؤثر احساسات در شکل‌گیری روابط بسیار حائز اهمیت هستند. درک احساسات دیگران موجبات دلگرمی و همدلی را فراهم می‌کند و به دنبال آن روابط رضایت‌بخش‌تر ایجاد می‌گردد.

پتانسیل رهبری. افراد پیشرو به درک چگونگی احساس خود نسبت به مسائل نیاز مبرم دارند - اگر شما نمی‌دانید در ذهن افراد چه می‌گذرد، مدیریت آنها بسیار دشوار خواهد بود. دانستن آنچه افراد در مورد آن نگران هستند، به رهبر این امکان را می‌دهد تا اقدامی در مورد آن نگرانی‌ها صورت دهد. هنگامی که رهبر در رفع نگرانی افراد تلاش می‌کند، افراد تمایل بیشتری خواهند داشت که رهبر را در رسیدن به اهداف یاری رسانند. هوش هیجانی یک مهارت مهم رهبری است، زیرا این امر رهبر را توانمند می‌سازد تا احساسات افراد، که عامل اساسی هدایت رفتار آنها محسوب می‌شود را رهبری کند.

مدیریت تعارض. شناخت احساسات و دیدگاه‌های افراد می‌تواند به برطرف کردن درگیری‌ها و جلوگیری از وقوع تنازعات کمک کند. توجه به نیازها و ترجیحات افراد درگیر، مذاکرات را آسان‌تر می‌کند.

شانس موفقیت بیشتر. یک هوش هیجانی به خوبی توسعه یافته، در کنترل هیجانات آنی بسیار مؤثر بوده و در به دست آوردن انگیزه جهت تمرکز روی اهداف به فرد کمک می‌کند. اینکه فرد بداند توانایی کنترل آنچه احساس می‌کند را دارد، سبب ایجاد اعتمادبه‌نفس و پشتکار وی می‌شود. این امر همچنین منجر به ایجاد روابط سازنده با دیگران می‌شود که می‌توانند فرد را در رسیدن به اهدافش یاری کنند. همه این موارد نهایتاً موجبات موفقیت فرد را فراهم می‌کند.

- هوش هیجانی، یا توانایی تشخیص و مدیریت احساسات، باعث می‌شود تا از زندگی رضایت بیشتری داشته باشیم. هوش هیجانی شامل خودآگاهی، مدیریت صحیح احساسات، انگیزه برای دستیابی به اهداف، همدلی با دیگران و توسعه مهارت‌های صحیح اجتماعی است. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
پیام
۱۳۹۹/۰۹/۱۳

هر کتابی که منجر به توجه و برخورد انتقادی به موضوعی شود، قطعا مفید است و این کتاب توجه نقادانه ما را به احساسات‌مان جلب و منشأ اثرگذاری مثبتی در زندگی شخصی‌مان خواهد شد.

اشکان
۱۳۹۹/۰۹/۲۴

عالی و منحصر به فرد و کاربردی برای فرد.

mostafa.salehi
۱۳۹۹/۰۹/۲۵

عالی و مختصر توضیح داده مخصوصا برای ما ایرانی ها که خیلی احساساتی هستیم کاربرد داره

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۹ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۱۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۰۵-۰۲-۶
تعداد صفحات۲۹صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۱۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۰۵-۰۲-۶