با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب مفهوم احساس ها اثر مری لیمیا

دانلود و خرید کتاب مفهوم احساس ها

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مفهوم احساس ها  نوشته  مری لیمیا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مفهوم احساس ها

کتاب مفهوم احساس ها اثری از مری لیمیا با ترجمه کاوه میرعباسی است. این کتاب به شما کمک می‌کند تا با احساساتتان آشنا شوید و با درک آن‌ها زندگی بهتری داشته باشید.

درباره کتاب مفهوم احساس ها

احساسات ما انسان‌ها، طیف وسیعی را شامل می‌شوند، غم و شادی، سردی و گرمی، شعف و شرم، اشتیاق و بی‌حوصلگی، عصبانیت و خستگی همه و همه بخشی از احساساتی هستند که هر کدام از ما در طول زندگی تجربه کنیم. اگر ابزاری در اختیار داشته باشیم که به کمک آن بتوانیم انگيزه، خودآگاهی، روابط اجتماعی، مهارت‌های تصميم‌گيری، خویشتن‌داری و تسلط بر نفس و قابليتتان برای نيل به اهداف را بهبود ببخشیم، آیا از آن استفاده نمی‌کنیم؟

این ابزار همان احساسات ما هستند. با شناخت هر احساس می‌توانیم به نیازی که در پس آن نهفته است پی ببریم و با درک آن، از سردرگمی نجات پیدا کنیم. مری لیمیا در کتاب مفهوم احساس‌‌ها به ما کمک می‌کند تا احساساتمان را بهتر بشناسیم و به این واسطه در ابعاد مختلف زندگی‌مان پیشرفت کنیم.

کتاب مفهوم احساس ها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب برای تمام افرادی است که دوست دارند با احساساتشان آشنا شوند. علاقه‌مندان به مطالعه کتاب‌های موفقیت و خودیاری هم این کتاب را جذاب و خواندنی می‌یابند. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۴۰۲۳۳۳۶
۱۴۰۰/۱۰/۲۸

من واقعا از این که نمیتونم پی دی افم رو پیرینت بگیرم ناراضی ام

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۶ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۹/۰۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۸۹۵-۴۲-۰
تعداد صفحات۱۳۶صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۹/۰۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۸۹۵-۴۲-۰