با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه هر روز ۲۴ ساعت زندگی کنیم؟!

دانلود و خرید کتاب چگونه هر روز ۲۴ ساعت زندگی کنیم؟!

۴٫۰ از ۴ نظر
۴٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چگونه هر روز ۲۴ ساعت زندگی کنیم؟!  نوشته  آرنولد بنت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب چگونه هر روز ۲۴ ساعت زندگی کنیم؟!

کتاب چگونه هر روز ۲۴ ساعت زندگی کنیم؟! نوشته آرنولد بنت است. این کتاب که با ترجمه هومن کریمی‌ایمنی منتشر شده است به شما یاد می‌دهد چطور از زمانتان بیشترین استفاده را کنید.

درباره کتاب چگونه هر روز ۲۴ ساعت زندگی کنیم؟!

فرض کنی شدت فعالیت‌های روزانه شما برای کسب درآمد به شما اجازه نمی‌دهد تمامی پیشنهادهای مطرح‌شده در صفحات بعد را به اجرا درآورید. با این حال، بعضی از این پیشنهادها به قوت خود باقی خواهند بود. اعتراف می‌کنیم که شاید نتوانید از زمانی که در حد فاصل ساعت پایان کار تا رسیدن به منزل در هنگام شب در اختیار دارید بهره‌برداری کنید. (اما پیشنهادی که برای استفاده از زمان رفتن از خانه به محل کار در صبحگاه مطرح کرده‌ام برای هر کسی قابل استفاده است). به‌علاوه، مدت زمان چهل ساعته‌ای که هر آخر هفته وجود دارد در دسترس شما و سایر افراد است، گرچه انباشت خستگی در طول هفته ممکن است نگذارد با تمام قوا از این فرصت بهره‌مند شوید. پس می‌ماند سه یا چند شب در طی هفته. فوراً خواهید گفت که شب‌ها آن‌قدر خسته هستید که نمی‌توانید کاری خارج از برنامه معمول‌تان انجام دهید. من نیز در پاسخ به شما فوراً خواهم گفت که اگر کار روزانه شما این اندازه خسته‌کننده است، پس تعادل زندگی‌تان به هم خورده است و باید اصلاح شود. نباید همه نیروهای انسان صرف کار روزانه‌اش شود. پس چه کار باید کرد؟

این کتاب به شما یاد می‌دهد چه‌کار کنید

خواندن کتاب چگونه هر روز ۲۴ ساعت زندگی کنیم؟! را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند مفید زندگی کنند پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب چگونه هر روز ۲۴ ساعت زندگی کنیم؟!

تقریباً همه ما وزیر دارایی هستیم: این گونه حرف زدن غرور لحظه‌ای‌مان را ارضا می‌کند. روزنامه‌ها سرشار از مقالاتی هستند در باب اینکه با فلان و بهمان مقدار پول چطور باید زندگی کرد، و این مقالات باعث انجام مکاتباتی می‌شوند که خشونت‌شان نشانگر جذابیت موضوع است. اخیراً، در یکی از سازمان‌ها، بحثی درگرفت درباره اینکه آیا زنی با درآمد سالانه ۸۵ پوند می‌تواند زندگی خوبی داشته باشد یا خیر. مقاله‌ای دیدم با عنوان «چطور با هفته‌ای هشت شیلینگ زندگی کنیم». اما هرگز مقاله‌ای ندیده‌ام که موضوعش «چگونه بیست و چهار ساعتِ روزهای هفته‌مان را زندگی کنیم». اما به قول معروف وقت طلاست. این ضرب‌المثل واقعیت را کمتر از آنچه هست برجسته می‌سازد. زمان خیلی ارزشمندتر از طلاست. اگر زمان داشته باشید می‌توانید طلا کسب کنید، ولی حتی اگر ثروتی را که در جیب همه کت‌های آویزان‌شده در هتل کارلتون۳ وجود دارد به شما بدهند، باز نمی‌توانید یک دقیقه بیشتر از وقتی که در اختیار من یا در اختیار آن گربه کنار آتش است بخرید.

فیلسوفان فضا را توضیح داده‌اند. ولی زمان را تشریح نکرده‌اند. زمان ماده خام توضیح‌ناپذیر همه چیزهاست. با زمان هر چیزی ممکن است؛ بدون آن، هیچ چیز. زمانی که ما در اختیار داریم به راستی معجزه‌ای است که هر روز رخ می‌دهد. اگر این موضوع را به دقت بررسی کنیم، واقعاً شگفت‌زده می‌شویم. شما صبح از خواب بیدار می‌شوید، و خواهید دید! کیف پول‌تان به طرزی معجزه‌آمیز با بیست و چهار ساعت از ماده‌ای پر شده که از دنیای زندگی‌تان ساخته نشده است! 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۲۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۸۷۲-۶۵-۸
تعداد صفحات۸۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۲۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۸۷۲-۶۵-۸