با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کرگدن‌ها هم عاشق می‌شوند

دانلود و خرید کتاب کرگدن‌ها هم عاشق می‌شوند

۴٫۵ از ۲ نظر
۴٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کرگدن‌ها هم عاشق می‌شوند  نوشته  ع‍رف‍ان‌ ن‍ظرآه‍اری‌  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کرگدن‌ها هم عاشق می‌شوند

کرگدن‌ها هم عاشق می‌شوند داستان لطیفی برای کودکان و نوجوانان درباره عشق و دوست داشتن از عرفان نظرآهاری، نویسنده برجسته ادبیات کودک و نوجوان است.

 درباره کتاب کرگدن‌ها هم عاشق می‌شوند

 داستان درباره کرگدنی تنها است که به دنبال آشنایی و دوستی با یک دم‌جنباک به تدریج معنا و مفهوم عشق و دوست داشتن را می‌فهمد.

 نظرآهاری با استفاده از تعابیر لطیف و همه‌فهم برای کودکان در این داستان زیبای مصور و در قالب دیالوگ‌های میان کرگدن و دم‌جنباک، مفهوم عشق‌ورزی و محبت واقعی را آموزش می‌دهد. 

درباره‌ی عرفان نظرآهاری

خانم عرفان نظرآهاری ۱۷ مرداد ۱۳۵۳ در تهران متولد شد. او دکترای رشته زبان و ادبیات فارسی و تاریخ فلسفه دارد و سال‌هاست که با شعرهای زیبا و لطیفش، در حرفه‌ی نویسندگی و شاعری مشغول است. آثار او او به زبان‌های انگلیسی فرانسه، ترکی، کردی، عربی، ژاپنی، ایتالیایی، آلمانی، سوئدی، و هلندی ترجمه شده است. او همچنین برای آثارش جوایز و افتخارات بسیاری از جمله جایزه ادبی پروین اعتصامی، جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران، جایزه کتاب فصل … و نیز لوح افتخار دفتر بین‌المللی کتاب برای نسل جوان) در اسپانیا را کسب کرده است. از زیباترین نوشته‌های عرفان نظرآهاری می‌توان به قلبی بزرگ‌تر از جهان، در سینه‌ات نهنگی می‌تپد، جوانمرد نام دیگر تو و لیلی نام تمام دختران سرزمین من است اشاره کرد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۷/۰۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۹۲۹۱-۰-۰
تعداد صفحات۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۷/۰۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۹۲۹۱-۰-۰