با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب برنامه‌ی عملی برای تغییر عادت اثر رابرت هنسلی

دانلود و خرید کتاب برنامه‌ی عملی برای تغییر عادت

همین حالا عادت‌هایت را تغییر بده

۴٫۷ از ۳ نظر
۴٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب برنامه‌ی عملی برای تغییر عادت  نوشته  رابرت هنسلی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب برنامه‌ی عملی برای تغییر عادت

کتاب همین حالا عادت‌هایت را تغییر بده نوشته رابرت هنسلی، با ترجمه فاطمه باغستانی منتشر شده است. این کتاب به شما یک برنامه عملی برای تغییر عادت‌هایتان می‌دهد و کمک می‌کند تا عادت‌های بد خود را کنار بگذارید و با تغییر آن‌ها در زندگی خود تحول ایجاد کنید.

درباره کتاب برنامه‌ی عملی برای تغییر عادت

همه انسان‌ها عادت‌هایی دارند. بعضی از این عادت‌ها خوب و بعضی دیگر بد است. دیگران شما را با رفتارهایتان می‌شناسند و هویت اجتماعی شما براساس رفتارهایتان شکل می‌گیرد، به همین دلیل مهم است از عادت‌های بد و آزاردهنده فاصله بگیرید.

اگر حس می‌کنید عادت‌هایتان باعث عدم تمرکز شما می‌شود، طوری که نمی‌توانید به دنبال هدف‌هایتان بروید، باید از شر آن‌ها خلاص شوید و به دنبال عادت‌های مثبت بروید. این کتاب به شما کمک می‌کند از عادت‌های منفی فاصله بگیرید.

انگیزه نیز عامل مهمی در ایجاد عادت است. بنابراین رابرت هنسلی در کتاب همین حالا عادت‌هایت را تغییر بده به شما انگیزه‌ی زیادی می‌دهد تا انرژی مورد نیاز برای تغییر عادت‌ها را در اختیار داشته باشید. به واقع، عادت چیزی قدرتمند است و اگر بتوانید آن را بشناسید، تغییری حقیقی در زندگی خود ایجاد کرده‌اید.

عادت‌های خوب بسازید، عادت‌های بد و کهنه را دور بریزید کتاب برنامه‌ی عملی برای تغییر عادت به شما یاد می‌دهد چطور این کار را انجام دهید.

خواندن کتاب برنامه‌ی عملی برای تغییر عادت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که به دنبال یک راه برای تغییر مثبت در زندگیشان هستند پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۶/۲۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۶۰۱۱-۶-۷
تعداد صفحات۱۰۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۶/۲۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۶۰۱۱-۶-۷