با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
یک دقیقه سکوت

دانلود و خرید کتاب یک دقیقه سکوت

۴٫۶ از ۱۱ نظر
۴٫۶ از ۱۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب یک دقیقه سکوت  نوشته  نفیسه نظری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب یک دقیقه سکوت

کتاب یک دقیقه سکوت نوشته نفیسه نظری درباره‌ی زندگی و مرگ ادواردو آنیلی فرزند جیانی آنیلی - سرمایه‌دار و میلیاردر ایتالیایی و مالک سابق مجموعه فیات است.

درباره‌ی کتاب یک دقیقه سکوت

داستان کتاب یک دقیقه سکوت از یک دقیقه سکوت به احترام درگذشت ادواردو، پیش از بازی فوتبال انگلیس و ایتالیا آغاز می‌شود. ادواردو آنیلی که فرزند جیانی آنیلی سرمایه‌دار معروف ایتالیایی است در ۱۵ نوامبر سال ۲۰۰۰ درگذشت. این یک‌ دقیقه سکوت، جرقه‌ای در ذهن یک خبرنگار ورزشی‌ می‌زند که با ادواردو آنیلی، آشنایی نداشته است. او برای تهیه گزارشی به ایتالیا می‌رود، در ماجرای پرکش و قوس زندگی ادواردو آنیلی می‌افتد. او در آن‌جا با دوستان ادواردو آشنا می‌شود و پی به رازهایی می‌برد که مسیر زندگی‌اش را تغییر می‌دهد. 

کتاب یک دقیقه سکوت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اگر از خواندن زندگی‌نامه‌های داستانی لذت می‌برید، کتاب یک دقیقه سکوت را بخوانید. 

بخشی از کتاب یک دقیقه سکوت

ااینکه احساس گرسنگی می‌کرد، اما به اتاقش در هتل پناه برد و لپ‌تاپ را روشن کرد. با چیزی که دید به چشمانش اعتماد نکرد. یعنی ممکن بود این نوشته‌ها حقیقت داشته باشد؟ سایت اختصاص به انجمن اسلامی فارغ‌التحصیلان ایتالیا داشت و مختصر و مفید نوشته شده بود: «ادواردو آنیلی سال‌ها مسلمانی شیعه بوده، نه‌تنها خودکشی نکرده، بلکه به دست عوامل صهیونیست کشته شده است.»

خیلی سریع از سایت خارج شد. حالش دگرگون شده بود. اگر این نوشته و سایت به‌واقع صحت داشته باشد، پس حالا همه‌چیز وارد مرحلهٔ جدیدی می‌شد.

- مسلمان شیعه...

اسلام را می‌شناخت؛ چون مسلمانان در کشورش، ترکیه، بخش مهمی از جمعیت را تشکیل می‌دادند. تازه در اطراف ترکیه پر بود از کشورهای مسلمان. حتی می‌دانست که دین اسلام دو شاخهٔ اصلی دارد؛ شیعه و سنی.

پس از مدتی فکر کردن به این نتیجه رسید که بیشتر مسلمانان ترکیه و حتی بخش اعظم مسلمانان جهان، سنی هستند و به‌خاطر آورد تنها کشور همسایهٔ ترکیه، یعنی ایران است که مذهب رسمی‌اش شیعه است؛ یعنی شیعه بودن ادواردو می‌توانست ارتباطی به کشور ایران داشته باشد؟!

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۹)
:-)
۱۳۹۹/۰۵/۱۷

این کتاب و نخوندم اما کتاب من ادوارد و نیستم و خوندم و خیلی خوب بود.مشتاقم تا حتما بخونم. کسانی ک دوست دارن در مورد اسلام اورنده ها اونم پسر یکی از پولدارترین مردای دنیا ک ثروت پدرش چند برابر درامد

- بیشتر
بی نهایت
۱۳۹۹/۱۱/۱۷

کتاب قشنگی بود. هرچند شخصیت های اصلی واقعی نبودن اما قشنگ بود. فقط کاش منابع رو هم می آوردن.

1234567890123
۱۳۹۹/۱۱/۲۰

خیلی کتاب خوبیه حتما بخونیتش

کتابک
۱۳۹۹/۰۶/۰۷

لطفا بذارید تو طاقچه بی نهایت. خیلی دوست دارم بخونم😔

محمدحسین
۱۳۹۹/۰۹/۰۶

می شه لطفا توی بی نهایت قرارش بدید؟ خیلی ممنون

کاربر ۱۶۲۷۸۸۵
۱۳۹۹/۰۸/۱۱

بسم رب النور سلام لطفا بذارید بی نهایت

محمد مهدی ترابی گودرزی
۱۳۹۹/۱۱/۱۷

پنج ستاره هم کمشه باید از کسی که این کتاب رو نوشته تشکر کرد

عاشق کتاب
۱۴۰۰/۰۵/۳۰

بی نظیر بود پشت پازدن به آن همه ثروت کار هر کسی نیست ولی پیدا کردن حقیقت و یافتن مسیر هدایت باارزشتر از این همه ثروت بود.

ahmadi
۱۳۹۹/۰۵/۱۵

خرید کتاب شما با موفقیت انجام شد. کتاب بعدی را با ۳۰٪ تخفیف بخرید:) کد: SMAF1GC1EFYY6Y مهلت استفاده: تا ۳ روز بعد taaghche.com

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۰۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۱۴۶-۳۸-۷
تعداد صفحات۱۷۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۶,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۰۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۱۴۶-۳۸-۷