با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شفای زندگی

دانلود و خرید کتاب شفای زندگی

چگونه تغییر کنیم تا زندگی بهتری داشته باشیم

۲٫۵ از ۱۳ نظر
۲٫۵ از ۱۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شفای زندگی  نوشته  موسی زمان‌زاده‌دربان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شفای زندگی

کتاب شفای زندگی اثر موسی زمان‌زاده دربان و محمد جولایی تهرانی، راهنمایی است که به ما می‌گوید چگونه تغییر کنیم تا زندگی بهتری داشته باشیم. این کتاب یک راهنمای ساده برای رسیدن به خوشبختی و آرامش است.

درباره‌ی کتاب شفای زندگی

این موضوع برای همه‌ی ما پیش آمده است که درباره‌ی این سوال فکر کرده‌ایم که چگونه تغییر کنیم تا زندگی بهتری داشته باشیم؟ موسی زمان‌زاده دربان و محمد جولایی تهرانی، در کتاب شفای زندگی راهکاری برای اینگونه تغییرات به ما داده‌اند. راهکارهای کتاب شفای زندگی به ما کمک می‌کند تا یاد بگیریم چگونه موفق باشیم. کلاممان را چطور استفاده کنیم با برخوردهای خوبی داشته باشیم و بر دیگران تاثیر بگذاریم. شفای زندگی ما در تغییرات مثبتی است که در خودمان و جامعه‌ی اطرافمان به وجود می‌آوریم. اما این موضوع بنابر تفاوت‌های زندگی افراد متفاوت است. در کتاب شفای زندگی قواعد کلی را در اختیار دارید تا آن‌ها را با توجه به زندگی خودتان تغییر دهید و زندگی عالی و آینده‌ی درخشانتان را بسازید.

کتاب شفای زندگی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه‌ی کسانی که دوست دارند تغییرات مثبت در زندگی خود و اطرافیانشان به وجود بیاورند، از محتوای کتاب  شفای زندگی استفاده می‌کنند.

بخشی از کتاب شفای زندگی

می‌توان گفت که تغییر در زندگی اگر چه با ناملایمت‌هایی روبه‌رو است ولی می‌تواند در آینده سودمند باشد، البته در این تغییر و تحول نباید تحت تاثیر دیگران قرار گرفت و به عبارتی نباید زیر سلطه‌ی فکری کسی بود.

انسانی که میخواهد موفق شود باید خلاق باشد، و در بعضی امور نیز بدون وابستگی به کسی بطور مستقل حرکت کند ، تا کسی نتواند به رازهای او پی ببرد ، نوع کلام درگفتگو پارامتر دیگریست که میتواند یک نوع برخورد بیانی مطلوبی را بوجود بیاورد. از دیگر نکات مهم در این مقوله ایمان داشتن به هوشمندی درونی است که همان هدایت باطنی میباشد، و در این زمینه باید باور داشته باشیم که می‌توانیم از این نکته نهایت استفاده را بکنیم، در این رابطه باید تسلط بر ذهن را آموخت تا خود را با این قدرت متحد کنیم، همچنین در تصمیمات خود عجله ای نباید داشته باشیم و با این باورهاست که عزت نفس خود را نشان می‌دهد. خلاصه اینکه رهایی از صفات ناشایست می‌تواند ما را به اهداف خود نزدیک‌تر کند.از نکات دیگری که می‌تواند موفقیت ما را خدشه‌دار کند، این است که با شوخی‌های نابجا محیط را تحت تاثیر قرار دهیم، پس حرمت‌ها را باید نگاه داشت تا بتوانیم کودک درونمان که مملو از خوبی‌هاست را رشد دهیم و همچنین باید عشق و محبت به دیگران را در خود بیشتر کنیم، چرا که دوست داشتن مقوله‌ی دیگری است که باید به آن احترام گذاشت و در نهایت این که باید از خود انسانی نرمال بسازیم تا آینده‌ی بهتری را متوجه خود کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
حسین محمدی
۱۴۰۰/۰۴/۰۹

مطالب کتابهای مشهورموفقیت علی الخصوص شفای زندگی لوییزهی وسایرکتابهابه صورت ناشیانه وبیسلیقگی خاصی درکتاب مشهودبود

Maly
۱۴۰۰/۰۴/۳۱

نویسندگان عزیز باید مقام اول کپی رایت و تقلب از اسم کتاب و‌محتپای کتاب های دیگر و بگیرن و‌ همچنین مقام اول بی کفایتی در محتوا.

S
۱۴۰۰/۰۴/۲۵

اینکه از اسم یه کتاب معروف استفاده کنید کار غیر حرفه ایه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷,۸۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۲۲
شابک۹۷۸۶۲۲۶۶۷۵۳۲۱
تعداد صفحات۳۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۷,۸۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۲۲
شابک۹۷۸۶۲۲۶۶۷۵۳۲۱