با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اینسامنیاک

دانلود و خرید کتاب اینسامنیاک

۴٫۰ از ۲ نظر
۴٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اینسامنیاک  نوشته  مریم چاهی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اینسامنیاک

کتاب اینسامنیاک نوشته مریم چاهی داستانی با درون مایه‌ی تخیلی، روایتگر زندگی افرادی است که به عشق زندگی در جوامع غربی بدون تحقیق ومهاجرت می‌کنند و بعد از مدتی دچار مشکلات شدید می‌شوند.

درباره کتاب اینسامنیاک

شخصیت اصلی رمان را با ترکیبی از چندین قدرت درونی به تصویر کشیده است. قدرتی که شاید در در دنیای حقیقی وجود نداشته باشد اما همین قدرت‌ها کمک می‌کند با شخصیت‌های متفاوتی روبه‌رو شویم. دنیایی را می‌بینیم که برای بعضی عجیب و برای بعضی نزدیک است. دنیای متفاوتی که فرصت یک تجربه تازه را به ما می‌دهد. این کتاب سرشار از اتفاقات متفاوت و پر کشش است که خواننده را با خودش همراه می‌کند.

خواندن کتاب اینسامنیاک را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات داستانی مخصوصا داستان‌هایی با موضوع مهاجرت پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب اینسامنیاک

من دختری نبودم که هیچوقت آرزو کنم اینجا باشم. فکر می‌کردم برادرم را می‌فرستم. چقدر سخت بود جدا شدن از تنها بازمانده خانوادم ام. فکر می‌کردم می‌فرستمش درس بخواند و من لااقل برای زندگی برادرم فداکاری می‌کنم تا آینده‌اش را بسازم. وظیفه مادرم را می‌خواستم به بهترین نحو برایش انجام دهم. همه راه‌ها را رفتم و به در بسته خوردم. برای اینکه بتوانم با خرج کمتری برایش اقامت بگیرم به توصیه دوستی، زن مسنی را پیدا کردیم که حاضر بود در ازای مقدار قابل توجهی پول، برای برادرم دعوت نامه ازدواج بفرستد و مدتی در خانه خودش نگهش دارد. آرام در تصادفی از دست رفت و من به جایش الان اینجا هستم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
آیدا
۱۴۰۰/۰۴/۱۲

خیلی کتاب خوبیه پیشنهاد میکنم حتما بخونین.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۸۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۱۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۴۱-۱۵-۱
تعداد صفحات۱۳۸۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۱۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۴۱-۱۵-۱