با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آنان که نمی‌میرند

دانلود و خرید کتاب آنان که نمی‌میرند

۴٫۰ از ۲ نظر
۴٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آنان که نمی‌میرند  نوشته  کلوئی بنجامین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب آنان که نمی‌میرند

کتاب آنان که نمی‌میرند نوشته کلوئی بنجامین است که با ترجمه فروزان صاعدی منتشر شده است. این کتاب سرنوشت مردمی است که زمان مرگشان را می‌دانند. این کتاب روایتی جذاب است که خواننده را با خودش همراه می‌کند. کتاب نثری جذاب دارد و خواننده را با خودش همراه می‌کند و او را به دنیای عجیب نویسنده می‌برد.

خواندن کتاب آنان که نمی‌میرند

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات داستانی جهان پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب آنان که نمی‌میرند

دست آخر، همان پسرانی که دانیل خبر را اول از آن‌ها شنیده بود آدرس زن را به او دادند. آخر هفته آن‌ها را در مسیر پیاده‌روی ویلیامزبرگ بریج۳۷ دید که درحالی‌که به نرده‌ها تکیه داده بودند مواد می‌کشیدند. آن‌ها بزرگتر از او بودند ـ شاید چهارده سال داشتند ـ و دانیل قبل از اینکه بپرسد که آیا چیز دیگری می‌دانند خودش را وادار کرد که به گوش ایستادنش اعتراف کند. به نظر نمی‌رسید که پسرها ناراحت شده باشند. آن‌ها به راحتی شمارهٔ آپارتمانی که گفته بودند زن آنجا ساکن است را دادند، گرچه نمی‌دانستند چطور باید وقت ملاقات گرفت. آن‌ها به دانیل گفتند شایع شده که باید هدیه‌ای برایش ببرند. برخی مدعی بودند که باید پول نقد باشد، اما بقیه می‌گفتند آن زن همین الان هم هر چقدر پول که لازم باشد دارد و شما باید خلاقیت به خرج دهید. پسری سنجاب خون‌آلودی را که کنار جاده پیدا کرده بود برایش برد، آن را با انبرک برداشته بود و در کیسهٔ پلاستیکی گره زده تحویل داد.

اما واریا جروبحث کرد که هیچ‌کس چنین چیزی نمی‌خواهد حتی اگر یک پیشگو باشد، بنابراین در نهایت پول توجیبی‌هایشان را در یک کیف کیسه‌ای بنددار جمع کردند و امیدوار بودند که کافی باشد.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۹۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۱۲
تعداد صفحات۴۹۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۱۲