با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سه تفنگدار

دانلود و خرید کتاب سه تفنگدار

۳٫۱ از ۹ نظر
۳٫۱ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سه تفنگدار  نوشته  الکساندر دوما  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب سه تفنگدار

کتاب سه تفنگدار نوشته الکساندر دوما است که با ترجمه بهارک قهرمان منتشر شده است. این کتاب که برای نوجوانان است روایت شجاعت‌های سه قهرمان در دربار پادشاهی فرانسه است.

درباره کتاب سه تفنگدار

این رمان قهرمانی‌ها و دلاوری‌های سه تن از تفنگداران لویی سیزدهم به نام‌های آتوس، پورتوس، آرامیس و همچنین جوانی دلیر و باهوش به نام دارتانیان که بعداً در طول داستان عضو تفنگداران سلطنتی می‌شود را روایت می‌کند. این چهار نفر با هم پیمان دوستی بستند و در همه مهالک و مخاطرات با یکدیگر بودند. الکساندر دوما در این رمان اشخاص، زندگی و تاریخ قسمتی کوچک از تاریخ فرانسه را با مهارتی ویژه به خوانندگان نشان می‌دهد. این کتاب پر از اتفاقات هیجان‌انگیز است که خواننده را تا پایان با خود همراه می‌کند.

خواندن کتاب سه تفنگدار را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام نوجوانان علاقه‌مندان به داستان پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب سه تفنگدار

وقتی خبر پیروزی تفنگداران پخش شد، آقای دو ترویل گروه را به‌خاطر به خطر انداختن خودشان در مقابل جمع توبیخ کرد؛ اما از اینکه به‌طور خصوصی خبر را به پادشاه بدهد، خوشحال بود. پادشاه عاشق این بود که چیزی تازه برای به رخ کشیدن کاردینال داشته باشد.

پادشاه به همان اندازه، تحت‌تأثیر کمک دلیرانهٔ دارتانیان قرار گرفت. او با گشاده‌دستی به مرد جوان پاداش داد و دارتانیان ثروت جدیدش را با دوستانش تقسیم کرد. او همچنین اتاق‌هایی دلپذیر برای خودش اجاره کرد و یک مستخدم استخدام نمود.

برای هفته‌ها زندگی برای دوستان خوب بود؛ اما سرانجام پول تمام شد. آن‌ها به یکدیگر غذا می‌دادند؛ اما به‌زودی متوجه شدند که به منبع جدید ثروت نیاز دارند.

روزی در اوایل عصر، دارتانیان صدای کوبیدن در را شنید. صاحب‌خانه‌اش، آقای بوناسیو، بود.

او گفت: «شنیده‌ام که تو مرد شجاعی هستی. همسر عزیزم ربوده شده و از آنجا که تو مقداری جزئی از اجارهٔ قبلی به من بدهکاری، فکر کردم شاید مایل باشی تا کمکم کنی.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
Farough
۱۳۹۹/۱۲/۱۰

کتاب اصلی بیش از 6000 صفحه اس!!!! همین

Amirhossein Ekhteraei
۱۳۹۹/۰۹/۱۶

راستش اونقدری که ازش تعریف میکردن خوب و جذاب نبود، هر چند احتمالا به این خاطره که کتاب خلاصه و فشرده بود. ولی نکته‌ای که خیلی من رو اذیت کرد ترجمه بود!!! واقعا بعضی جاها انقدر ترجمه سطحی و نامفهوم

- بیشتر
محمدرضا
۱۳۹۹/۰۶/۰۵

بد نبود

سعید رضائي
۱۴۰۰/۰۴/۲۸

در دسته بندی کتاب نوشته برای کودک و نوجوان معلومه ما بزرگ تر ها لذت نمی بریم چون داستان اصلی را باید روون تر و خلاصه تر کنن

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۱/۲۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۲۱۰-۷۳-۷
تعداد صفحات۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۱/۲۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۲۱۰-۷۳-۷