با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فوق‌العاده باش

دانلود و خرید کتاب فوق‌العاده باش

۲٫۰ از ۴ نظر
۲٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فوق‌العاده باش  نوشته  رابین شارما  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب فوق‌العاده باش

فوق‌العاده باش کتابی نوشته رابین شارما مربی رشد فردی و کارشناس برتر مدیریت است. در این کتاب نکات کلیدی و مهمی در حوزه موفقیت و رشد فردی می‌خوانید.

درباره کتاب فوق‌العاده باش

در کتاب فوق‌العاده باش، رابین شارما  ۱۰۱ نکته مهم درباره رشد و پیشرفت فردی و موفقیت را با شما در میان می‌گذارد. موضوعات مهمی همچون تسلط بر نفس، احترام به خود و قوانین، بخشندگی نسبت به دیگران، پرهیز از تنبلی و خواب زیاد، زندگی مشتاقانه، شناخت ارزش‌های خود، منحصربه فرد بودن، تسلط شخصی و چندین نکته مهم دیگر در زمینه رشد فردی، دراین کتاب مطرح شده‌اند.

خواندن کتاب فوق العاده باش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به کتاب‌های حوزه موفقیت و رشد فردی حتما از خواندن این اثر لذت خواهند برد.

رابین شارما یکی از کارشناسان برتر جهانی در حوزه مدیریت و رشد شخصی است. کتاب‌های او شامل راهبی که ماشین فراری خود را فروخت و راهنمای رسیدن به بزرگی، در لیست کتاب‌های پرفروش دنیا قرار گرفتند و در بیش از ۵۵ کشور به چاپ رسیده‌اند و به میلیون‌ها نفر کمک کرده‌اند که نکات مثبت شخصیتی‌شان را تقویت کنند و زندگی فوق‌العاده‌ای برای خود بسازند. پیام او را مدیران مطرح، ستاره‌های موسیقی، کارآفرینان برتر و خانواده سلطنتی پذیرفتند.

شارما ورای این‌که سخنران مطلوبی است، همچنین مشاور مدیریتی قابل احترامی نیز برای تاجران ارشد است که آماده‌اند تا در تمام کارهای‌شان شاخص باشند.

رابین شارما مؤسس شرکت بین‌المللی مدیریتی شارماست که یک سازمان جهانی آموزش و مربیگری است و به افراد در سازمان‌ها کمک می‌کند که بدون عنوان مدیریت کنند. مشتریان این شرکت شامل نایک، بی پی، جنرال الکتریک، ناسا، فدکس، آی بی ام، مایکروسافت و دانشگاه ییل هستند.

بخشی از کتاب فوق العاده باش

امروز صبح، یک نامه را که با مداد نوشته شده بود، از یک زندانی آمریکایی خواندم. او نوشته بود که کتاب «راهبی که ماشین فراری خود را فروخت» زندگی او را دگرگون کرد. کتاب به او کمک کرده بود تا به یادش بیاید که برای این خلق شده است که تفاوتی به وجود بیاورد و پتانسیل خود را تشخیص دهد. یادش رفته بود که قرار بود، چه کسی باشد زیرا زندگی به او صدمه زده بود؛ خیلی زیاد.

این را همیشه می‌شنوم. مردم از کسانی سپاسگزاری می‌کنند که به آن‌ها یادآوری می‌کنند، آن‌ها می‌توانند در حیطه عظمت قدم نهند و در جهان کسی بیهوده خلق نشده و زندگی هر کس مقصودی دارد. این حقایق را در کودکی خود می‌دانستیم. برای همین هم، رؤیا داشتیم. طالب آن رؤیاها بودیم و با بی‌باکی زندگی کردیم. با عشق زندگی کردیم و در ممکنات به سر بردیم ولی دانایی را گم کردیم. وقتی رشد کردیم و قدم به دنیای بزرگسالان نهادیم و کم‌کم از طبیعت اصلی خود دور شدیم، دانایی را گم کردیم.

شاید خود را توسعه دادن و بهتر ساختن، فقط یک وقت‌گذرانی بیهوده است. شاید تلاش‌مان برای به یاد آوردن جوهر اصلی‌مان و اتصال به درخشندگی، خلاقیت، صحت و عظمتی که زمانی آن را می‌شناختیم، حرف اول را می‌زند. بسیاری از نامه‌هایی که از خوانندگان کتاب راهنمای عظمت به من ارسال می‌شوند، درباره این موضوع صحبت می‌کنند که زندگی عادت دارد که ما را به فراموشی بیندازد تا در روال و یکنواختی زندگی اسیر شویم، موضوعات را نادیده بگیریم، سپس دیگر ریسک نمی‌کنیم، دیگر هدف‌مان قله عظمت نیست، حقیقت‌گویی را پایان می‌دهیم. هدیه‌ای را که نامش زندگی است و به ما عطا شده است، کوچک می‌شماریم ولی در حقیقت مستحق بهترین هستیم. 


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
گل پسر طاقچه
۱۳۹۸/۱۱/۲۵

فقط انگیزشی بود و مطالب تکراری هم داشت

Amir
۱۳۹۸/۱۱/۱۹

در بعضی از قسمتهای کتاب جملات کلیدی پیدا کردم که توی بریده ها به اشتراک گذاشتم، ولی عنوان کتاب رو "رهبری" میزاشت بهتر بود، در کل خوشم نیومد

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۳۱)
«آن‌قدر خوب باشید تا نتوانند شما را نادیده بگیرند.»
Ivan braginski
دوستدار خوبی‌ها باش. خوبی‌ها تو را به عرش می‌برند.
روشنك
یک عادت خوب مثل یک درخت محکم بلوط است. با یک تخم کوچک شروع می‌شود، یک لحظه آن را می‌کاری. اگر هر روز به آن رسیدگی نکنیم، سریع و یک دفعه می‌میرد ولی اگر هر روز، کمی به آن رسیدگی کنیم، درخت رشد می‌کند. تا این‌که سرانجام روزی می‌رسد که آن قدر بزرگ و محکم می‌شود که شکستنش تقریباً غیر ممکن می‌شود. عادت‌های تو نشان‌دهنده آن است که چقدر به قله عظمتت نزدیک هستی.
گل پسر طاقچه
عادت‌هایی که در افراد بسیار موفق و با استانداردهای عالی یافته‌ام، شامل موارد زیر می‌شوند: - تمام کارها و اعمالت را با نهایت خوبی و کمال سازگار کن. - روابط خود را با مردم در اولویت قرار بده. - مصیبت‌ها را عاملی برای بهتر شدن خود و حرفه‌ات قلمداد کن. - سحرخیز باش - کم قول بده و زیاد عمل کن، کمتر تعارف کن و بر مبلغ بیفزای، به افراد بیشتر از انتظارشان بده و بدان برنده‌ای. - یک دانش‌آموز با شوق باش، هر روز مطالعه کن، به نوارهای متفکران دانا گوش بده و در سمینارها شرکت کن. - شصت دقیقه اول هر روزت را با رؤیاپردازی و برنامه‌ریزی یا با ورزش کردن سپری کن تا انرژی و زنده دلی را از دست ندهی. - خوب بودن در کارهایی که انجام می‌دهی، قابل توجه بودن و در کل، انسان بودن را در زندگی‌ات به تعادل برسان. - چند تایی از عادت‌های خوب را انتخاب کن تا به آرامی شروع کنی و دانه‌های عادت‌هایت را بکاری.
گل پسر طاقچه
یک ورق کاغذ سفید بردار، مدادت را بتراش و سپس کارهایی را بنویس که تو را به حرفه و زندگی ایده‌آل، که خواستار خلق آن هستی، برساند.
Amir
یک اشتباه هیچ اشکالی ندارد. ما انسانیم. اشتباهات باعث می‌شوند تا ما برای یادگیری و رشد راه‌های مؤثر را پیدا کنیم. فقط یک اشتباه را بیش از یک بار مرتکب نشو.
Amir
آگاهی شما به انتخاب شما شکل می‌دهد و انتخاب‌های شما نتایج را شکل می‌دهند.
Amir
هر شخصی که ملاقاتش می‌کنید، حداقل یک چیز می‌داند که شما نمی‌دانید. نگذارید شما را ترک کند، بدون یادگیری آن چیز.
Amir
سیزده سال است که پدر شدم و باید با این حقیقت با شما سهیم باشم که مهم نیست که چه اسباب‌بازی‌هایی، هدایایی یا بازی‌های کامپیوتری را به بچه‌هایم می‌دهم، از همه مهم‌تر، زمانی است که با آن‌ها می‌گذرانم. در واقع، این همان است که آن‌ها می‌خواهند. همان طور که در کتابم (راهنمای عظمت یک) نوشته‌ام، شمار افراد بسیار ثروتمند و با نفوذی که با هواپیمای جت شخصی خود به تورنتو می‌آیند تا مرا ملاقات کنند و به من بگویند که همه چیز دارند ولی هیچ ندارند، از دستم در رفته است زیرا آن‌ها هنگام کودکی بچه‌های‌شان لحظات عمرشان را با آن‌ها نگذرانده‌اند. پول بهترین نوع ثروت نیست، واقعاً نیست.
گل پسر طاقچه
«بیشتر انسان‌ها ترجیح می‌دهند، بمیرند تا فکر کنند.» او اضافه کرد: «خیلی‌ها این کار را انجام می‌دهند.» انسان تنها مخلوقی در دنیاست که می‌تواند عمیق به افکار و اعمالش بیندیشد. میمون‌ها به این کار قادر نیستند، سگ‌ها و گربه‌ها هم نمی‌توانند، فقط ما می‌توانیم.
گل پسر طاقچه

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲,۹۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۱/۱۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۹۶۷-۶
تعداد صفحات۲۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲,۹۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۱/۱۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۹۶۷-۶