با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سفرهای گالیور

دانلود و خرید کتاب سفرهای گالیور

۴٫۱ از ۹ نظر
۴٫۱ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سفرهای گالیور  نوشته  جاناتان سوئیفت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب سفرهای گالیور

لموئل گالیور همیشه در آرزوی سفر به همه جای دنیا بود. اما هر بار در دریا با طوفانی سهمگین مواجه می‌شد و بر حسب اتفاق به سرزمین‌های ناشناخته‌ می‌رسید، مکان‌هایی را می‌دید که پیش از آن هرگز تصور نمی‌کرد وجود داشته باشند. گالیور به لی‌لی‌پوت سفر کرد، جایی که قد مردمش بیشتر از چند سانتی متر نبود. بعد به برابدینگ‌نگ رفت مردم آن‌جا بسیار بزرگ بودند. سپس او به جزیره‌ایی رسید که روی آسمان شناور بود بعد از آن نوعی از انسان‌هایی با عمر جاودانه دید و درآخر به سرزمینی رفت که اسب‌ها در آن‌جا حکومت می‌کردند. در مواجهه با اتفاقات و ماجراهای عجیب در هر سفر گالیور به دنبال راهی برای بازگشت به خانه و سرزمینش بود. اما وقتی به خانه‌اش بازمی‌گشت و با زندگی معمولی و بی‌هیجان انسان‌ها روبرو می‌شد آرزو می‌کرد سفر دیگری سرزمین ناشناخته‌ایی را آغاز کند. این کتاب یکی از آثار کلاسیک و ماندگار ادبیات جهان و یکی از تخیلی‌ترین داستان‌هایی است که تا به‌حال نوشته شده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
sare
۱۳۹۵/۰۶/۰۸

فوق العاده...

اسکارلت ویچ
۱۳۹۹/۰۱/۰۶

عالیه !!!

Ms.vey
۱۳۹۹/۰۲/۱۸

کمیک زیبایی بود لذت بردم چند تا اشتباه ترجمه هم داشت

🌌再见🌌
۱۴۰۰/۰۱/۲۶

خیلی داستان جذابی بود🤩

سیّد جواد
۱۳۹۷/۰۶/۱۵

کتاب صد و پنجاه و یکم برنامه مطالعه از طرح کتابخانه همگانی ، خوب و جالب بود . ( از سری کتب جذاب برای کودک درون !!) پی نوشت : در فایل کتاب قیمت نسخه چاپی برای سال ۹۴ ، ۸ هزار تومان

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۵۴۹۶-۴-۱
تعداد صفحات۶۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۵۴۹۶-۴-۱