راز سایه
۴٫۵از ۴ نظر

دانلود کتاب راز سایه

داستان زندگی‌تان را در آغوش بگیرید

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
۴٫۵از ۴ نظر
۴٫۵از ۴ نظر
۴٫۵از ۴ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب راز سایه

راز سایه کتابی از دبی فورد است. او در این کتاب نشان می‌دهد چطور مخرب‌ترین افکار ما می‌توانند نقطه عطفی برای موفقیت و یک زندگی آرمانی باشند.

دبی‌ فورد در این کتاب با شیوه‌ مجاب‌کنندگی خاص خودش رویکرد مار را به زندگی تغییر می‌دهد و ابرار و فرایندهایی در اختیارمان می‌گذارد تا بتوانیم از محدودیت‌های اطرافمان رها شویم.

آن‌چه دبی‌ فورد در این کتاب مطرح می‌کند ایده داستان زندگی است. او در این کتاب می‌گوید همه ما در زندگی داستانی برای خود می‌سازیم تا خود و توانایی‌ها و موهبت‌هایمان را زیر این داستان مخفی کنیم. داستانی که خودمان هم آن را باور می‌کنیم و پس از گذشت مدتی به تدریج خود واقعی‌مان را از یاد می‌بریم و نقش جدیدی را که برای خود خلق کرده‌ایم را اجرا می‌کنیم.

نور، عشق، عظمت و زیبایی ما در میان برگ‌های داستانمان گم می‌شود و فراموش می‌کنیم که روزی رازی داشته‌ایم. از ان لحظه است که احساس گم‌شدگی و جداافتادگی می‌کنیم و برای بازگشت به خود حقیقی‌مان رنج می کشیم.

دبی فورد در این کتاب با رهنمودها و نظرات جالب و مسحورکننده به شما می‌گوید که چگونه باید به آن خود فراموش شده برگردید و دیگر به داستان زندگی خود نچسبید. راز در سایه زندگی خود را کشف کنید و استعدادهای نهفته خود را شکوفا کنید.

با دبی‌فورد در این اکتشاف معنوی همراه شوید.

خواندن کتاب راز سایه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

همه ما خودی داریم که زیر لایه‌هایی از نقاب‌های گوناگون پنهان شده، خودی که فراموش شده و دارد زیر این لایه‌ها خاک می‌خورد و هدر می‌رود پس خواندن این کتاب را به همه کاربران خوب طاقچه پیشنهاد می‌کنیم.

درباره دبی فورد

دبی فورد نویسنده کتاب‌های روانشناسی و سخنران انگیزشی است. دبی فورد، نویسنده‌ای‌ست که نامش در فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز جا گرفته است. کتاب‌های او به بیست و شش زبان ترجمه شده‌اند و در دانشگاه‌ها و دیگر مراکز یادگیری و روشن‌نگری در سراسر جهان به کار می‌روند.

جملاتی از کتاب راز سایه

یک نیاز عمیق ما را بر آن می‌دارد که داستان‌هایمان را درست کنیم. ما در اعماق وجودمان می‌خواهیم به کمال طبیعی خود بازگردیم، به جایی که به وسعت جهان است نه کوچکی نمایشنامه شخصی خودمان! ما در تلاش برای یافتن شهر آرمانی و سرزمین سعادت و آرامش، رابطه‌هایی برقرار می‌کنیم، کسب و کارهایی به راه می‌اندازیم و در مراسم مختلف شرکت می‌کنیم. ما برای رسیدن به فضیلت صدها ساعت صرف کتاب خواندن، مطالعه و اندوختن دانش می‌کنیم. اما وقتی به جایی نمی‌رسیم، باز از پا نمی‌افتیم و به جست‌وجو ادامه می‌دهیم. در عمق وجود خود می‌دانیم که کمال دست‌یافتنی است زیرا اگر به راستی فکر می‌کردیم رسیدن به آن محال است این همه وقت و عمر خود را صرف یافتن کمال نمی‌کردیم و در عوض به داستان تکراری خود که خیلی خوب می‌شناسیم، تن می‌دادیم. اما اغلب ما به این داستان تن نمی‌دهیم. این تمایل عمیق به دانستن حقیقت ما را بر آن می‌دارد که راه خود را بیابیم و آن‌قدر جست‌وجو کنیم تا روزی از دنیای کوچک خود بیرون بیاییم و به وسعت جهانی بی‌انتها چشم بگشاییم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
عشق کتاااااب
۱۳۹۹/۰۵/۱۲

من از یه انتشارات دیگه خوندم نسخه ی چاپیشو بهتریت و تاثیر گذار ترین خانم دبی فورد رو خدا بیامرزه چشمامو باز کرد

ققنوس
۱۳۹۹/۰۱/۰۷

کتاب خوبیه. اما باید قبلش به مباحث سایه آشنایی داشته باشبد وگرنه کمی سنگینه. قبلش کتاب نیمه تاریک جویندگان نور رو از همین مترجم بخونید. کتاب فوق العاده ایه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۶,۹۰۰ تومان
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۱۷
تعداد صفحات۲۴۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۶,۹۰۰تومان
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۱۷