با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب شاد‌بودن را انتخاب کنید اثر ریما رادنر

دانلود و خرید کتاب شاد‌بودن را انتخاب کنید

زیبایی درونی خود را کشف کنید، بر افسردگی چیره شوید و عشق واقعی را بجویید

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شاد‌بودن را انتخاب کنید  نوشته  ریما رادنر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب شاد‌بودن را انتخاب کنید

در کتاب شاد بودن را انتخاب کنید، ریما رادنر ابزاری کارامد در اختیارتان قرار می‌دهد تا بر احساس ناخشنودی و افسردگی که همه گهگاه دچارش می‌شویم، غلبه کنید، زیبایی درونی خود را کشف کنید، بر افسردگی چیره شوید و عشق واقعی را بجویید.

ریما رادنر یک دانشمند یا یک روان‌درمانگر نیست. او زنی بسیار باهوش است که توانست مشکلات و معضلاتی را که از پدر و مادرش بطور ژنتیک به او به ارث رسیده بودند برطرف سازد. کتاب او پر از مثالهای جالب است. شاد بودن را انتخاب کنید مانند یک مربی شخصی بدنسازی است برای کسانی که می‌خواهند بر اعتمادبه‌نفس خود بیفزایند و بهتر بتوانند از زندگی لذت ببرند. خانم رادنر درباره روحیه‌های ضعیف اطلاعات فراوان دارد، اما در ضمن خوب می‌داند که چگونه به اوج برسد و روحیه خوب را در خود ایجاد نماید. او این را شخصآ تجربه کرده است.

در کتاب شاد بودن را انتخاب کنید، ریما رادنر به شما راهکارهایی را پیشنهاد می‌کند که با کمک آنها بتوانید شاد بودن را یاد بگیرد. او معتقد است شاد بودن خود به خود اتفاق نمی افتد و باید فراگرفته شود او در ۱۸ فصل این کتاب آموزه‌هایی برای شاد بودن دارد.

خواندن کتاب شاد بودن را انتخاب کنید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت و خودیاری و کسانی که فکر می‌کنند به اندازه کافی شاد نیستند و یا می‌توانند شادتر زندگی کنند.

جملاتی از کتاب شاد بودن را انتخاب کنید

وقتی کسی از شما می‌پرسد: «حالتان چطور است؟» آیا خودبخود آه و ناله سر می‌دهید که: «بیش از اندازه افسرده هستم.» بدانید اگر خوشحالی و شادمانی را برگزیده‌اید، باید خود را کسی بدانید که به ندرت افسرده می‌شوید.

افسردگی احساس یأس و درماندگی است. احساس می‌کنید که زندگی شما ارزشمند نیست. احساس می‌کنید زندگی بیش از اندازه سخت و دشوار است. احساس می‌کنید کنترلی بر زندگی خود ندارید. احساس می‌کنید به‌رغم همه تلاشهایتان، به زمین می‌خورید. احساس می‌کنید دلیلی برای زنده ماندن ندارید. این حالت عاطفی سبب می‌شود بیش از اندازه احساس خستگی و بیحالی کنید.

افسردگی احساس بدی است. افسردگی تبدیل به روشی برای برخورد با جهان می‌شود. وقتی افسرده هستید، احساس اندوه نمی‌کنید، به جای آن بی‌تفاوت می‌شوید، رخوت پیدا می‌کنید. درباره خود به برداشت بدی می‌رسید. احساس بی‌ارزش بودن می‌کنید، احساس گناه و درماندگی می‌کنید.

فهرست کتاب شاد بودن را انتخاب کنید

پیشگفتار

مقدمه

فصل ۱: چرا خوشحال نیستم؟

فصل ۲: شادی و خوشبختی انتخاب‌کردنی است

فصل ۳: رسیدن به آرامش درون

فصل ۴: رها کنید

فصل ۵: خودتان را آزاد کنید

فصل ۶: بخشودن

فصل ۷: از افسردگی بیرون بیایید

فصل ۸: فرمولهای جادویی برای رسیدن به نشاط

فصل ۹: برنده، برنده، برنده!

فصل ۱۰: پذیرفتن

فصل ۱۱: قربانی نباشید

فصل ۱۲: زندگی‌تان را با دیگران مقایسه نکنید

فصل ۱۳: اطرافیان خود را به درستی انتخاب کنید

فصل ۱۴: نگرانی را نپذیرید

فصل ۱۵: اصالت داشته باشید

فصل ۱۶: نگرش خود را تغییر دهید

فصل ۱۷: بخت و اقبال بلند خود را خلق کنید

فصل ۱۸: قوانین شادمانی و خوشبختی

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۵)
" تا شما نخواهید، کسی نمی‌تواند به شما احساس بدی بدهد. "
احسان رضاپور
بزرگترین مانع خوشبختی و داشتن شادمانی احتمالا ژنهای شماست. پژوهشگران به این نتیجه رسیده‌اند که ۵۰ درصد امکان خشنودی یا نارضایی در ژنهای ماست. بدون توجه به اینکه از چه شانس و بخت بلندی برخوردار باشید ــ داشتن خانه بزرگ، انگشتری الماس، یا گرفتن ترفیع درجه و اضافه حقوق قابل ملاحظه، به تدریج اثرات این دارندگی‌ها از بین می‌رود و شما در شرایط احساس شادمانی که به ارث برده‌اید قرار می‌گیرید.
احسان رضاپور
من به این نتیجه رسیدم که آنچه برای شما روی می‌دهد نیست که سبب شاد بودن یا نبودن شما می‌شود. مهم این است که از این اتفاقات چه برداشتی داشته باشید.
احسان رضاپور
آدمهای ناخشنود پیوسته دنبال کسی می‌گردند که ناخشنودی خود را به گردن آنها بیندازند. شما نمی‌توانید در آن واحد هم قربانی باشید و هم شاد باشید. آدمهای شاد هرگز قربانی نیستند. انسانهای شاد مسئولیت هر اتفاقی را که برایشان می‌افتد می‌پذیرند. آنها می‌دانند چگونه حوادث منفی را به حوادث مثبت تبدیل کنند.
احسان رضاپور
من در دردناکترین شرایط خوش‌خلقی خودم را از دست نمی‌دهم. گرچه داشتن روحیه خوب تا حدود زیاد ارثی و ژنتیک است، اما می‌توانید خوش‌خلقی را یاد بگیرید.
احسان رضاپور

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۷۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۸/۱۹
شابکundefined
تعداد صفحات۲۷۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۸/۱۹