با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سفر به حوالی عشق

دانلود و خرید کتاب سفر به حوالی عشق

سفرنامه‌ی عتبات و عالیات عراق

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سفر به حوالی عشق  نوشته  مجید محبوبی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب سفر به حوالی عشق

سفر به حوالی عشق، سفرنامه عتبات عالیات عراق به قلم مجید محبوبی است که انتشارات شهید کاظمی آن را چاپ و منتشر کرده است.

مجید محبوبی نویسنده کتاب که در دلش شوق سفر کربلا دارد اما خودش را لایق نمی‌بیند، روزی در دفتر کارش غافلگیر می‌شود. از او می‌خواهند که بار کاروانی به عتبات سفر کند و کتاب حاضر شرح سفر مجید محبوبی به سرزمین عشق و ایثار است. در انتهای کتاب هم تصاویری که محبوبی از سفرش گرفته قرار داده شده است.

 خواندن کتاب سفر به حوالی عشق را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

 علاقه‌مندان به سفرنامه‌های مذهبی به ویژه سفرنامه‌های عتبات عالیات.

جملاتی از کتاب سفر به حوالی عشق

در گوشه‌ای به نماز می‌ایستم. هر یک از پیامبران و امامان (ع) برای خودشان در اینجا مقامی دارند و هر مقام، آدابی و نمازی و عبادتی و سخت‌ترین جای قضیه همین جاست. بدون اینکه حال عبادت داشته باشی مجبوری دنبال جمعیت راه بیفتی و همه اعمال را به‌جا بیاوری.

و جالب‌تر اینکه مردم را می‌بینی که در بوسه زدن بر در و دیوار به همدیگر امان نمی‌دهند و گاهی برای بوسیدن جایی چنان ازدحام می‌شود که تو فکر می‌کنی لابد معجزه‌ای، چیزی رخ داده است. تبرک درست، عشق و ارادت درست؛ اما به نظرم می‌آید که ما همه اماکن زیارتی و عبادی و تاریخی و باستانی را به یک چشم می‌بینیم و فکر می‌کنیم هر جایی را دیدیم باید ببوسیم تا به خدا تقرب بجوییم. من اما چنین فهمیده‌ام که مسجدی مثل سهله و جمکران بنا شده برای عبادت‌های خالصانه. عبادتی که با حضور قلب و خشوع و خلوص کامل همراه باشد. به دور از هر تجمعی، هیاهویی و دستوری و از این همه مقام، معلوم است که آن بزرگواران هم به این مسجد شریف می‌آمده‌اند تا خلوتی با خود و خدای خود داشته باشند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۶/۱۲
تعداد صفحات۱۵۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۶/۱۲