با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب دو زبانه The Duck’s Mistake

دانلود و خرید کتاب کتاب دو زبانه The Duck’s Mistake

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کتاب دو زبانه The Duck’s Mistake  نوشته  اکبر احمدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کتاب دو زبانه The Duck’s Mistake

داستان بخوانید و انگلیسی بیاموزید. کتاب The Duck’s Mistake داستانی زیبا و آموزنده از کلیله و دمنه است که به صورت ساده ای بازنویسی و به زبان انگلیسی ترجمه شده و سپس توسط گروه ویراستاری و قصه خوانی از کشور بریتانیا ویرایش و با لهجه زیبای British صوتی شده که کتاب صوتی انگلیسی این اثر نیز منتشر شده است. پیشنهاد می‌شود برای ارتقای جنبه آموزشی همزمان با خواندن داستان، به کتاب صوتی نیز گوش فرا دهید و برای بالا بردن درک داستان از ترجمه فارسی آن بهره گیری کنید. بخش فارسی و انگلیسی از نظر صفحه‌بندی یک به یک هماهنگ است ولی از نظر جمله‌بندی و پاراگراف‌ها ناگزیر تفاوت‌هایی دارد تا زیبایی داستان در هر دو زبان محفوظ باشد. در این داستان می‌خوانید: در بیشه ای اردک جوان و تنهایی نزدیک برکه ای زندگی می‌کند. روزی اردک کم تجربه دلش ماهی می‌خواهد و به کنار برکه می رود ولی چون قبلا کسی به او ماهی را نشان نداده و ماهیگیری به او یاد نداده است موفق به این کار نمی‌شود . اردک جوان برای آموختن ماهیگیری به سراغ یک مرغابی پیر و با تجربه می‌رود. مرغابی اشتباه اردک را به او می‌گوید و او را راهنمایی می‌کند..... ولی آیا بالاخره اردک موفق به ماهیگیری می‌شود؟ برای دانستن عاقبت کار اردک و درس‌های زیبایی که این داستان می‌دهد، کتاب را بخوانید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
محمد بیک
۱۳۹۹/۰۱/۲۱

اردکی که از سوال پرسیدن و آموختن شرم داره و این همون اشتباهش هست. برای کسانی مثل من که سطح زبان انگلیسی بالایی ندارند، لغات جدید و کاربردی داره و داستانش هم کودکانه اما قشنگه.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۱/۲۹
شابک۷ - ۵۰۲۷ - ۰۴- ۹۶۴ - ۹۷۸
تعداد صفحات۳۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۱/۲۹
شابک۷ - ۵۰۲۷ - ۰۴- ۹۶۴ - ۹۷۸