با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مروارید‌های درایت؛ ۳۰ نکته‌ی الهام‌بخش برای یک زندگی عالی

دانلود و خرید کتاب مروارید‌های درایت؛ ۳۰ نکته‌ی الهام‌بخش برای یک زندگی عالی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مروارید‌های درایت؛ ۳۰ نکته‌ی الهام‌بخش برای یک زندگی عالی  نوشته  مهدی قراچه‌داغی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مروارید‌های درایت؛ ۳۰ نکته‌ی الهام‌بخش برای یک زندگی عالی

آیا احساس می‌کنید بهترین زندگی‌ها را دارید؟ با خواندن کتاب «مرواریدهای درایت» به این سوال پاسخ دهید. کتاب مرواریدهای درایت؛ سی نکته الهام‌بخش برای یکی زندگی عالی گنجینه‌ای ارزشمند از سخنان پردرایت و توصیه‌های گران‌بهای جمعی از نویسندگان پراسم‌ورسم و برخی از بهترین نویسندگان روان‌شناسی خودیار در روزگار ماست. این مرشدانِ تغییرات بنیادی هر کدام براساس تجربیات خود فصلی از کتاب حاضر را به رشته تحریر درآورده‌اند تا زندگی شما را در همین لحظه دگرگون کنند. فصل‌های کتاب از تنوع قابل ملاحظه‌ای بهره دارند؛ هم به جنبه‌های فکری اشاره دارند و هم به جنبه‌های عملی، مانند اهمیتِ قرار گرفتن در حالت آرمیدگی و آموزش مراقبه. آموزه‌های کتاب شما را در مسیر رسیدن به موفقیت در زندگی راهنمایی می‌کنند و به شما یادآور می‌شوند خود را در سفری که رهسپار آن هستید، عاشقانه دوست بدارید. ایده‌های مطرح‌شده در کتاب مرواریدهای درایت به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند تا کلید درهای بی‌شماری باشند که راه رسیدن شما به زندگی بهتر را مسدود کرده‌اند.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
براساس مقیاس یک تا ده، به کیفیت من در هفته یا ماه گذشته در مقام یک فروشنده، یک والد، یک همسر، یک کارمند و غیره و غیره چه امتیازی می‌دهید؟ اگر به جوابی کمتر از ده دست یافتید بپرسید چه اتفاقی باید بیفتد که من به امتیاز ده برسم؟ در پاسخ به آخرین سؤال همه اطلاعات ارزشمند نهفته است. شجاعت به خرج دهید و این سؤال را از هر کس که با او در تبادل و ارتباط هستید، بپرسید. جواب آن‌ها هر اندازه دردناک و ناراحت‌کننده بود، از آن‌ها تشکر کنید: «متشکرم که نظرت را با من در میان گذاشتی.» با آن‌ها بحث و مشاجره نکنید. صرفاً به بازخورد آن‌ها توجه کنید. اگر حرفشان درست است، در رفتارتان تجدید نظر کنید.
احسان رضاپور
روزی سه‌بار از کاری که می‌کنید دست بکشید و از خود بپرسید «عاشقانه‌ترین کاری که در این لحظه برای خودم می‌توانم بکنم کدام است؟» بعد به جوابی که به خود می‌دهید توجه خاص کنید. گاه مهرانگیزترین کاری که می‌توانید در لحظه برای خود بکنید این است که یک لیوان آب بنوشید یا در اطراف خانه‌تان قدم بزنید و هوای پاک و تازه استنشاق کنید.
احسان رضاپور

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۰ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۱/۰۱
شابکundefined
تعداد صفحات۱۴۰صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۱/۰۱