با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ثروتمند زاده‌ شده‌ای! به‌دست‌آوردن ثروت کافی با قانون ارتعاش و جذب (جلد هفتم)

دانلود و خرید کتاب ثروتمند زاده‌ شده‌ای! به‌دست‌آوردن ثروت کافی با قانون ارتعاش و جذب (جلد هفتم)

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ثروتمند زاده‌ شده‌ای! به‌دست‌آوردن ثروت کافی با قانون ارتعاش و جذب (جلد هفتم)  نوشته  امیرحسن مکی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ثروتمند زاده‌ شده‌ای! به‌دست‌آوردن ثروت کافی با قانون ارتعاش و جذب (جلد هفتم)

«ثروتمند زاده شده‌ای! بدست آوردن ثروت کافی با قانون ارتعاش و جذب» کتاب هفتم از مجموعه کتاب‌های تعالیم آموزگاران راز است که تعالیم باب پراکتر یکی دیگر از آموزگاران حوزه موفقیت در فیلم راز را دربردارد. فیلم «راز» در سال ۲۰۰۶ و توسط گروهی استرالیایی ساخته شد. ایدهٔ اصلی این فیلم از راندا بِرن بود که خود حدود یک سال و نیم پیش از ساخت فیلم، با قانون جذب آشنا شده و با استفاده از آن زندگی خود را متحول کرده بود. قانون جذب در طول تاریخ توسط افرادی زیاد و به بیان‌هایی متنوع مطرح شده و در موارد بسیاری هم به مفهوم آن، بدون ذکر عنوان قانون جذب اشاره شده است. این قانون را به‌طور کلی و ساده می‌توان به این صورت بیان کرد که: «هر چیزی که افکار غالب شخص را تشکیل بدهد، به سوی او جذب شده و در زندگیش رخ خواهد داد» . با توجه به اینکه فیلم «راز» از تلویزیون ایران بارها پخش شده و مورد استقبال قرار گرفته، ترجمه و چاپ‌های متعددی از کتاب آن عرضه شده و حتی سمینارهایی برای تدریس موضوع آن برگزار می‌شود، جای خالی تعالیم آموزگاران راز حس می‌شد. به همین خاطر انتشارات نسل نواندیش در راستای رسالت خود، پس از چاپ کتاب «راز» تصمیم گرفت آثار و کتاب‌های آموزگاران راز را هم در قالب مجموعه‌ای منتشر کند. اکثر کسانی که در فیلم «راز» حاضر شده و صحبت کرده‌اند، چهره‌هایی هستند که به خاطر کتاب‌ها یا سخنرانی‌های موفق‌شان در تمام دنیا شناخته شده‌اند و یکی از دلایلی که در ابتدا باعث استقبال از «راز» شد، همین محبوبیت آموزگاران راز بود. باب پراکتر، دنیس ویتلی، اِستر هیکز، جیمز آرتور رِی، جان اساراف و سایر آموزگاران راز، نویسندگان و سخنرانان بلندآوازه‌ای هستند که شهرت و اعتبارشان دست‌کمی از آنتونی رابینز و برایان تریسی ندارد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
نام
۱۳۹۸/۰۷/۰۲

امروزحدودا ۱۰۰صفحه خوندم واقعا عالیه عالی عالی

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲۸)
از آنجایی که ذهن ناخودآگاه نمی‌تواند میان رفاه واقعی و تجسم آن تفاوت قائل شود، خیلی زود با فکر پول انس می‌گیرید و در نتیجه آن را بیشتر به سوی خود جذب می‌کنید.
کاربر ۱۱۴۶۷۲۶
یکی از اساسی‌ترین قانون‌های کسب موفقیت مالیِ حقیقی را زیر پا گذاشته‌اند. شما باید همیشه مردم را دوست داشته باشید و از پول استفاده کنید، نه این که پول را دوست داشته باشید و از مردم سوءاستفاده کنید!
کاربر ۱۱۴۶۷۲۶
باور کنید که هیچ‌چیز در این زندگی مفت به دست نمی‌آید و کسانی که می‌خواهند راحت پول درآورند، عاقبت سر از زندان در می‌آورند (البته اگر همین حالا در زندان نباشند!). پس همیشه به یاد داشته باشید که اگر چه خوش‌شانسی یکی از عوامل موفقیت مالی است، اما همواره باید با تلاش و کوشش توأم باشد!
کاربر ۱۱۴۶۷۲۶
بشر تا نسبت به چیزی آگاهی نداشته باشد، از آن لذت نخواهد برد.
سارا
حالا که بر اهمیت پول تأکید کردم، اجازه بدهید این نکته را هم گوشزد کنم: هیچ‌وقت فراموش نکنید که پول نوکر شماست و شما ارباب آن هستید. خیلی مواظب باشید که این معادله برعکس نشود، چون بسیاری از اشخاصِ فوق‌العاده زیرک و باهوش، مرتکب این اشتباه شده و خود را به خاک سیاه نشانده‌اند! متأسفانه خیلی از افرادِ مفلوک به خاطر عشق به پول از مردم سوءاستفاده کرده‌اند و یکی از اساسی‌ترین قانون‌های کسب موفقیت مالیِ حقیقی را زیر پا گذاشته‌اند. شما باید همیشه مردم را دوست داشته باشید و از پول استفاده کنید، نه این که پول را دوست داشته باشید و از مردم سوءاستفاده کنید!
نام
کسانی که حقیقت را بشناسند عاشق آن می‌شوند. کسانی که عاشق حقیقت بشوند با آن زندگی می‌کنند.
سارا
همچون مورد فوق، شاید دلیل این که فقط افراد معدودی برای آیندهٔ خود هدف تعیین کرده یا برنامه‌ریزی می‌کنند این باشد که اکثر مردم نمی‌توانند در ذهن خود بگنجانند که همهٔ کارها چطور جور می‌شود. اما باید این مطلب را درک کنید که نیازی نیست بدانید همهٔ کارها چطور جور می‌شود. تنها چیزی که باید درک کنید این اصل اساسی است: همه‌چیز در زندگی شما به واسطهٔ «قانون جذب» حاصل می‌شود.
نام
کسانی که حقیقت را بشناسند عاشق آن می‌شوند. کسانی که عاشق حقیقت بشوند با آن زندگی می‌کنند.
نام
اگر ما همیشه نگران این باشیم که پول کافی نداریم یا دایماً نگران این باشیم که پول‌مان را از دست خواهیم داد، قطعاً به این مصیبت دچار خواهیم شد. درست همان‌طور که حضرت ایوب دچار ناخوشی‌های متعددی شد، ما نیز دچار کمبود یا فقدان پول خواهیم شد.
کاربر ۱۱۴۶۷۲۶
از چیزی خُرد، چون دانهٔ شن، تا هر ستارهٔ عظیم همه با داشتن این ذهنیت ساخته شده‌اند، که همان که هستند، باشند! پس چه ابلهانه است تقلید، چه باطل است تظاهر!
سارا

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۷۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۱۱/۰۸
شابکundefined
تعداد صفحات۲۷۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۱۱/۰۸