با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۵۴ دام در روابط بین زن و شوهر؛ چگونه این دام‌ها را در زندگی زناشویی خود بشناسید و آن‌ها را از بین ببرید!

دانلود و خرید کتاب ۵۴ دام در روابط بین زن و شوهر؛ چگونه این دام‌ها را در زندگی زناشویی خود بشناسید و آن‌ها را از بین ببرید!

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۵۴ دام در روابط بین زن و شوهر؛ چگونه این دام‌ها را در زندگی زناشویی خود بشناسید و آن‌ها را از بین ببرید!  نوشته  شمس‌الدین  حسینی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ۵۴ دام در روابط بین زن و شوهر؛ چگونه این دام‌ها را در زندگی زناشویی خود بشناسید و آن‌ها را از بین ببرید!

دکتر آلن فی در کتابش «۵۴ دام در روابط بین زن و شوهر» و چگونگی شناسایی این دام‌ها را در زندگی زناشویی و از بین بردنشان را به زوج‌ها آموزش می‌دهد. اگز رابطه‌تان در معرض خطر است، اگر خوب است و احساس می کنید می‌تواند بهتر از این‌ها باشد و اگر به هر دلیلی احساس می‌کنید خلایی در رابطه شما وجود دارد، این کتاب را بخوانید و توصیه‌هایش را در رابطه زناشویی خود به کار گیرید. بخش اول کتاب دام‌ها و آسیب‌های روابط زناشویی و بخش دوم ابزراهای ارتباطی موثر در رابطه زناشویی را توضیح داده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۲۱۰۵۸۹۸
۱۳۹۹/۰۹/۰۸

کتاب خوب و کاربردی در زندگی مشترک میباشد که اکثر مشکلات برطرف می گردد

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳)
من می‌گویم به جای بخشیدن، فراموش کنید. فراموش کردن خیلی بهتر از بخشیدن است. بخشیدن یعنی این‌که همسرتان اشتباه کرده و حق با شما بوده است. این رویه شما را در یک موقعیت اخلاقی برتر قرار می‌دهد و خود همین نیز موجب مشکل می‌شود.
maryam mahjoobian
هیچ هدفی به دست نخواهد آمد مگر خودتان پیشقدم شوید و شرایط به وجود آمدن آن را مهیا کنید.
maryam mahjoobian
اگر به حرفی همچون «او کاری کرد که احساس کردم زشت هستم» باور دارید، پس آن فرد بر زندگی هیجانی شما کنترل زیادی دارد. هیچ‌کس جز خودتان نمی‌تواند در شما احساس زشت بودن به وجود بیاورد.
maryam mahjoobian

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۱/۰۸
تعداد صفحات۲۰۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۱/۰۸