با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فروش بیشتر در زمان کمتر

دانلود و خرید کتاب فروش بیشتر در زمان کمتر

۴٫۰ از ۲ نظر
۴٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فروش بیشتر در زمان کمتر  نوشته  جیل کنرات  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فروش بیشتر در زمان کمتر

«فروش بیشتر در زمان کمتر» نوشته جیل کنرات، کتابی است که برای فروشندگان دنیای امروزی نوشته شده است. فروشندگانی که در دنیای پرمشغله و بی‌نهایت ماشینی امروز که غول ارتباطات و اطلاعات و شبکه‌های اجتماعی روندی بسار سریع به آن داده است باید کالای خود را بفروشند. آنها همزمان باید با هزاران رقیب در چالش باشند و هر لحظه با خلاقیتی تازه دل مشتری تنوع طلب امروزی را به دست آورند. راهکارهایی که کنرات در این کتاب ارائه می‌کند کار را برای فروشندگان آسانتر کرده و به آنان آسودگی خاطر می‌بخشد. دستورالعمل‌های او در این کتاب کمک می‌کنند که سرعت فروش بالاتر رود، کارهای بیشتری انجام شوند، زمان از دست رفته جبران شود و در نهایت فروشندگان، فوت کوزه‌گری موفقیت را بیاموزند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
morteza
۱۳۹۸/۰۶/۰۳

بیشتر در مورد روشهای جلوگیری از حواسپرتی در کارمندان مخصوصا نیروهای فروش است

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۶)
«زمانی که می‌ترسی، فقط حالتی بی‌خیال به خودت بگیر و به‌این‌ترتیب هیچ‌کس نمی‌فهمد که احساس واقعی‌ات چه بوده است.»
Amir
اگر خواب «کافی» نداشته باشیم، سخت‌تر می‌توانیم بر کاری تمرکز کنیم. ترجیح می‌دهیم وظایف بی‌اهمیت بیشتری انجام دهیم و به‌راحتی حواسمان پرت می‌شود.
Amir
از کم شروع کنید: حتی اگر همیشه هم موفق بوده‌اید، وقتی می‌خواهید چیزی را با سرعت زیاد تغییر دهید، شکست می‌خورید. کار خود را با یک ساعت، یک روز یا یک فعالیت شروع کنید و کم‌کم آن را بیشتر کنید.
Amir
فقط بر یکی از محصولات یا خدمات تمرکز کنید، نه بر کل کار
Amir
پانزده دقیقه قبل از زمان مشخص‌شده برای ترک محل کار، کارهایی را که کرده‌اید، مرور کنید. گام‌های بعدی فردا را شناسایی کنید، برای روز مفیدی که داشتید، به خودتان تبریک بگویید.
Amir
ادای اعتمادبه‌نفس داشتن را درآوردن باعث ایجاد اعتمادبه‌نفس می‌شود.
Amir

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۷۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۱۵
تعداد صفحات۲۷۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۱۵