با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پنج دقیقه‌ی خوب؛ صد تمرین صبحگاهی که به شما کمک می کند در طول روز آرام و متمرکز باشید

دانلود و خرید کتاب پنج دقیقه‌ی خوب؛ صد تمرین صبحگاهی که به شما کمک می کند در طول روز آرام و متمرکز باشید

۳٫۵ از ۴ نظر
۳٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پنج دقیقه‌ی خوب؛ صد تمرین صبحگاهی که به شما کمک می کند در طول روز آرام و متمرکز باشید  نوشته  جفری برنتلی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پنج دقیقه‌ی خوب؛ صد تمرین صبحگاهی که به شما کمک می کند در طول روز آرام و متمرکز باشید

این جلد از کتاب «پنج دقیقهٔ خوب» ۱۰۰ تمرین صبحگاهی پنج دقیقه‌ای دارد که به شما کمک می‌کند در تمام طول روز آرام و متمرکز باشید. جفری برنت‌لی و وندی میلستاین در این اثر به شما کمک می‌کنند تا بیشتر به زمان حال توجه داشته باشد، ارتباط کامل‌تری برقرار کنید و زندگی‌تان را غنی و سرشار کنید. موضوع ساده است: هر روز صبح فقط به مدت پنج دقیقه به معنای واقعی کلمه در زمان حال حضور داشته باشید، هدفی واضح برای خودتان تعیین کنید، و با تمام وجود به فعالیتی خوشایند بپردازید. هر تمرین یا فعالیتی که در این کتاب مطرح شده است، توانایی دارد تغییر ایجاد کند ـ یعنی ارتباطتان را با خودتان تغییر می‌دهد، عقایدتان را دربارهٔ اینکه چطور زندگی کنید و با دیگران تعامل داشته باشید متحول می‌سازد، دیدگاه‌تان را نسبت به موقعیت‌تان در این جهان دگرگون می‌کند و حسی از داشتن معنا و هدف در زندگی شما به وجود می‌آورد. این کتاب برای شماست اگر: - مایل باشید زندگی‌تان را غنی و سرشار کنید اما آن‌قدر سرتان شلوغ است و تعهدات متعدد دارید که گمان نمی‌کنید وقت داشته باشید فعالیت دیگری را به برنامه‌تان اضافه کنید. - نمی‌دانید برای خوشحال‌تر و راضی‌تر بودن چه کارهای دیگری می‌توانید انجام دهید. - اغلب آن‌قدر احساس خستگی می‌کنید که قدرت و توانایی بر عهده گرفتن مسؤولیت دیگری را ندارید. حتی توانایی انجام کاری را که می‌دانید به نفع شماست، ندارید. - کنجکاو هستید و مایلید رویکردهای متفاوتی را برای کشف زندگی درونی و بیرونی و اسرار انسان بودنتان به کار گیرید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
عشق کتاااااب
۱۳۹۹/۰۲/۲۶

خیلی مسخره بود

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۴)
در حالی که دیگری در حال صحبت کردن است، سعی نکنید پاسخ دهید. فقط گوش دهید و حرف‌هایش را بشنوید.
Amir
نگرانی‌ها و مشغله‌های بی‌پایان و منفی، نیروی گرانبهای ما را می‌دزد و در انتهای روز رمقی برایمان نمی‌گذارد. از این لحظه استفاده کنید تا افکار اضطراب‌آورتان را منعکس کنید. اکنون تصور کنید که آن‌ها را روی تکه‌ای کاغذ می‌نویسید. وقتی همهٔ آن‌ها را نوشتید، در ذهنتان به سوی نزدیک‌ترین رودخانه بروید. در کنار رودخانه، افکار منفی و نگران‌کننده را یکی یکی با گفتن خداحافظ به هریک از آن‌ها به رودخانه بیندازید. به جریان آب که نگرانی‌ها را مانند برگ‌هایی سبک به پایین رودخانه می‌برد، نگاه کنید. توجه کنید که هر اندیشهٔ منفی در آب غوطه می‌خورد و از دید شما ناپدید می‌شود. این روش را به کار ببرید تا هر اضطراب ناخواسته‌ای را از خودتان دور کنید. هر زمان به تخلیهٔ ذهن نیاز داشتید، به این رودخانه برگردید.
Amir
چه کسی می‌گوید روال عادی زندگی و کارهای روزمره‌تان باید جدی باشد؟
ققنوس
قصد و نیت بسیار مؤثر است. هرآنچه در زندگی بشر رخ می‌دهد، بدون داشتن قصد قبلی صورت نمی‌گیرد. در این‌باره فکر کنید. هیچ حرکت و هیچ عملی، بدون فکر، عقیده یا قصد قبلی رخ نمی‌دهد. هر حرکتی ناشی از قصد و نیتی ناهشیارانه یا نیمه‌هشیارانه است، اما اگر توجه کافی داشته باشید، قبل از اینکه دست به عمل بزنید، عزم و اراده برای عمل کردن (یا واکنش اگر عزم و اراده ناخودآگاه است) را خواهید دید.
Houra

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۰ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۶/۱۱/۰۸
شابکundefined
تعداد صفحات۲۴۰صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۶/۱۱/۰۸