با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب مجموعه کامل ۷ اثر از جیم ران اثر جیم ران

دانلود و خرید کتاب مجموعه کامل ۷ اثر از جیم ران

نویسنده: جیم ران
۴٫۵ از ۵۶ نظر
۴٫۵ از ۵۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مجموعه کامل ۷ اثر از جیم ران  نوشته  جیم ران  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
معرفی نویسنده
عکس جیم ران
جیم ران
آمریکایی | تولد ۱۹۳۰ - درگذشت ۲۰۰۹

امانوئل جیمز ران که با نام کوتاه و مستعار جیم ران شناخته می‌شود، در ۱۷ سپتامبر ۱۹۳۰ در واشنگتن آمریکا به دنیا آمد. خانواده‌ی او کشاورز بودند و تنها دارایی‌شان یک زمین کشاورزی بود. او در زمانه‌ای زندگی می‌کرد که هر فرزندی در بهترین حالت آینده‌ای شبیه به پدرش می‌داشت و تنها گزینه‌ای که برای او وجود داشت این بود که پا جای پای پدر خودش بگذارد. بنابراین تنها پیش‌بینی که درمورد جیم وجود نداشت این بود که در سی سالگی یک میلیونر و یک آموزگار مشهور شود!

جیم تا اواسط دهه‌ی سوم زندگی‌اش مثل تمام افرادی بود که در اطراف خود می‌دید، کاری را می‌کرد که از والدینش یاد گرفته، روی زمینی کار می‌کرد که از خانواده‌اش به او رسیده بود، چیز زیادی از زندگی و عمق وقایع آن نمی‌دانست، درآمدی داشت به اندازه‌ی تمام افرادی که می‌شناخت و سعی می‌کرد به همان اندازه هم خرج داشته باشد.

تا این که در بیست و پنج سالگی با آموزگاری به نام «اِرل شوف» (Earl Shoaf) آشنا شد و از بخت خوش استاد شوف پذیرفت تا جیم ران را به شاگردی قبول کند. یادگیری از استاد شوف برای جیم جوان شش سال طول کشید، اما نتایج خوبی را در پی داشت. او بعد از این مدت به اولین درآمد مستقل خود از حرفه‌ی جدیدش (آموزگار توسعه‌ی فردی و مهارت‌های زندگی) رسید. جیم ران خیلی زود استاد محبوبش را از دست داد، اما ایمان داشت که استاد شوف همیشه آرزو داشت که جیم را پرتلاش ببیند. به همین علت دست از تلاش برنداشت و در این نقطه متوقف نشد.

در سال ۱۹۶۳ بود که جیم ران اولین سخنرانی خود در سمیناری بزرگ را طراحی و برنامه‌ریزی کرد. برگزاری این سمینار یک نقطه‌ی عطف و یک سکوی پرش برای جیم ران بود. چرا که او با درآمدی که از فروش بلیت برای این سمینار به دست آورد و همچنین اعتباری که از برگزاری یک سمینار چند هزار نفری نصیب او شد، جسارت و شجاعت پیدا کرد تا کسب و کار شخصی خودش را پایه‌گذاری کند. در همین سال بود که بیزینس شخصی جیم ران برای کمک به افراد در جهت رشد و توسعه‌ی فردی شکل گرفت و جیم ران از یک مدرس مشهور و پردرآمد تبدیل به یک مدیر و صاحب کسب و کار شد.

جیم ران در حالی که در اواسط دهه‌ی چهارم از زندگی‌اش بود، به یکی از پیشگامان عرصه‌ی آموزش و صنعت خودیاری و توسعه‌ی فردی بدل شد که بر زندگی میلیون‌ها نفر از مردم تاثیر گذاشت. او در کتاب‌هایی که می‌نوشت و در محتوای دوره‌ها و سمینارهایی که برگزار می‌کرد، با روش‌هایی خلاقانه به افراد ‌آموزش می‌داد که سبک زندگی و ابعاد آن را تغییر بدهند و از تغییر کردن وحشت نداشته باشند.

معرفی کتاب مجموعه کامل ۷ اثر از جیم ران

جیم ران، سالهاست که به عنوان تأثیرگذارترین متفکر زمان ما، مورد احترام است. وی پرورش‌دهنده و انگیزه‌دهندۀ یک نسل کامل از مربیان رشد شخصی، و نیز صدها مدیر از شرکتهای برتر آمریکا است.

بیش از چهل سال است که جیم ران تمرکز خود را بر روی شالوده‌های رفتار انسانی که بیشترین تأثیر را در عملکردهای شخصی و تجاری دارند، گذاشته است. جیم معیاری است که با آن کسانی که به دنبال آموزش و الهام به دیگران هستند، سنجیده می‌شوند. وی توانایی بی‌نظیری دارد که می‌تواند به اتفاقات و رخدادهای عادی، معنایی غیر عادی بخشد، و جوهر و سبک گفته‌های او ترکیبی می‌سازد که ذهن هر شنونده یا خوانندۀ آثارش را به تصرف خود در می‌آورد.

دریافت جداگانه همه جلدهای کتاب جیم ران ۱۱۰۰۰ تومان می‌شود ولی دریافت این مجموعه کامل با ۲۵ درصد تخفیف ارائه شده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲۷)
mahdi
۱۳۹۹/۰۴/۲۶

همانطور که میدانید آقای جیم ران یکی بزرگان عرصه موفقیت بودند و شاگردان ایشان ازجمله دارن هاردی،آنتونی رابینز و...هستند و این کتاب مجموعه ی کتابهای آقای جیم ران است دیگه نیاز به تعریف بیشتر نداره

سپیده
۱۳۹۷/۰۲/۱۰

سلام.۳۷۵ تومنش رو فاکتور بگیر طاقچه جان.۱۲ تومن، خیرشو ببینی😂 آتیش زدم ب مالم/ ب خاطر کتابم😭 بعدشم ممبد از همسایتون کتاب می خرم اصن🤒🤒🤒

__mohadeseh.b__
۱۳۹۸/۰۴/۳۰

همه ما از یکی از این دو درد رنج میبریم؛درد تاسف یا درد انضباط؛ تفاوتش اینست که درد انضباط یک گرم است و درد تاسف یک تن .(گفته کتاب) ---------------------- تاکید بیشتر اثارش به دو نکتهست: اول اینکه زمانی شرایط عوض میشه که

- بیشتر
Hamed Damavandi
۱۳۹۷/۱۱/۰۹

کتاب خیلی خوبیه به نظر من فقط 12 ستون موفقیت که اثر اول این کتاب هستش خونده بشه کافیه و بقیه اثرها تکرار 12 ستون موفقیت با طرز بیان متفاوته

Mehdi Meidanchi
۱۳۹۹/۰۱/۰۳

یکی از تاثیر گذارترین مردان تاریخ بدون شک جیم ران است

hadi
۱۳۹۹/۰۷/۰۳

اگه این کتاب رو بخونید دیگه چیز جدیدی در کتاب های روانشناسی موفقیت نمی بینید. تمامی نکات این کتاب در کتاب های دیگر فقط به بیانی دیگر گفته شده است. خواهش می کنم فقط این کتاب رو نخون😢 دستور العمل هاش رو

- بیشتر
امین
۱۳۹۷/۰۳/۲۰

در عمرم کتاب به این زیبایی مطالعه نکرده بودم، سراسر نکته و درس بود، نثر روان و بسیار عالی داشت که مخاطب رو به نحوه عالی در گیر می کرد. نمی دونم چی شد این کتاب رو انتخاب و مطالعه

- بیشتر
محمد
۱۳۹۶/۰۶/۰۱

این 7 تا کتاب بهترین کتابهای جیم ران هستن حتما بخونید حتی اگه عمل نمی کنید ..

N.hashemi
۱۳۹۶/۰۱/۲۴

کتابی مفید، در صورتیکه وقت کافی برای مطالعه ندارید، پیشنهاد می‌کنم کتاب اول و آخر ، ۱۲ ستون موفقیت و درسهای زندگی را حتما بخوانید.

Hassan
۱۳۹۹/۰۱/۱۵

جیم ران مربی نویسندها و مربی‌هایی مثل تی‌هارو اکر، دارن هاردی و تونی رابینز بوده.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۵۲۶)
تقریباً یک سال زمان برد تا عادت نگرانی را کنار بگذارم. تمرین و زحمت فراوانی را می‌طلبید؛ ولی ارزشش را داشت. یادتان باشد، نخواهید که کار راحت باشد، فقط بخواهید که ارزشش را داشته باشد.
گل رز
بهترین پندی که دربارۀ تمرکز یاد گرفته‌ام این است که هر جایی که هستید، همان جا باشید.
Hossein
«نمی‌توانی مقصدت را یک شبه تغییر دهی، ولی می‌توانی مسیرت را یک شبه تغییر دهی.»
m.norouzi
بین کسی که نمی‌تواند بخواند و کسی که نمی‌خواند، تفاوت کمی است. نتیجۀ هر دو جهل است.
houmansoly
دلیل اصلی تعیین هدف، شخصیتی است که شما در روند تحقق آن هدف، کسب می‌کنید. شخصیتی که از تو می‌سازد همیشه بسیار باارزش‌تر از هدفی است که به آن می‌رسی.
Hossein
اگر برنامۀ زندگی خود را طراحی نکنی، احتمالش هست که یکی دیگر از تو برای برنامه‌اش استفاده کند. حالا حدس بزن برایت چه برنامه‌ای دارند؟ بیگاری!
جهانی
برخی فقط یاد گرفته‌اند چگونه خوب پول در بیاورند، ولی یاد نگرفته‌اند چگونه خوب زندگی کنند.
جهانی
اولین ستون موفقیت این است که بیشتر از آنکه سخت روی شغل‌تان کار کنید، روی خودتان کار کنید.»
رضا خدابنده‌لو
نگرانی انرژی ذهنی تلف‌شده است. مانند ماشینی که روشن نمی‌شود و با استارت‌زدنِ مدام، شارژ باتری را خالی کنیم
NikTanTeb@
بیشتر زندگی باید صرف این شود که یاد بگیریم همیشه بخشی از راه‌حل باشیم نه اینکه بگذاریم خودمان نیز بخشی از مسئله شویم.
NikTanTeb@

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۶۴ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸۹۶۴۷۶۵۰۸۶۱
تعداد صفحات۶۶۴صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸۹۶۴۷۶۵۰۸۶۱