با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تجسم خلاق به زبان آدمیزاد

دانلود و خرید کتاب تجسم خلاق به زبان آدمیزاد

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تجسم خلاق به زبان آدمیزاد  نوشته  زینب شاهدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب تجسم خلاق به زبان آدمیزاد

هزاران سال است که تجسم خلاق روی زندگی‌مان تأثیر دارد، اما مدت زیادی نیست که آن را به این نام می‌شناسیم. اساس تجسم خلاق، این اندیشهٔ ساده است که با تجسم آرزوهایتان می‌توانید به آن‌ها برسید. درواقع بیشتر وقت‌ها فقط همین تجسم اولیه است که ایده‌ای را در ذهنتان شکل می‌دهد، یک انگیزهٔ خلاقانه جرقه می‌زند و مثل یک چراغ فکرتان را روشن می‌کند. اما تجسم خلاق فقط به درد خلاق بودن نمی‌خورد؛ تجسم خلاق یک ابزار رشد شخصی هم هست که می‌توانید با کمک آن رفتارهای آزاردهنده‌تان را اصلاح کنید، انرژی و توانایی‌تان را بالا ببرید، اعتمادبه‌نفستان را تقویت کنید و هرچه بیشتر از زندگی‌تان لذت ببرید. رابین نیکسون، یکی از نویسندگان موفق متون فناوری و انگیزشی در کتاب «تجسم خلاق به زبان آدمیزاد» شما را بیشتر با این توانایی ذهنی مفید و کارآمد آشنا می‌کند. هدف اصلی کتاب این است که به کمک آن تجسم خلاق را وارد زندگی‌تان کنید و آن را برای غلبه بر اضطراب و ترس‌های شدید (فوبیا)، افزایش سلامت جسمی و روانی، بهبود الگوی خواب، مرور مؤثر درس‌ها برای امتحانات، غلبه بر تنبلی و خیلی چیزهای دیگر به کار بگیرید. با خواندن این کتاب و تمرین کردن تجسم‌هایش، می‌توانید فکر و زندگی‌تان را متحول کنید و تغییرات دلخواهتان را در زندگی ایجاد کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
mahanzarif
۱۳۹۷/۱۰/۰۲

مطالعه این کتاب برای کسانیکه دنبال موفقیت هستند واجبه

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۵)
اگر هر روز وقت بگذارید و آرزوها و خواسته‌هایتان را تکرار کنید، کم‌کم تک‌تک کلمه‌هایی را که می‌گویید، باور می‌کنید و ناخودآگاهتان به‌آرامی شخصیت شما را تغییر می‌دهد و کمک می‌کند به هدف‌هایتان نزدیک شوید. دلیلش این است که هربار که از جملات تأکیدی استفاده می‌کنید ذهنیت‌تان تغییر می‌کند و انگیزه و اعتمادبه‌نفسِ شما برای ایجاد تغییرات دلخواهتان بیشتر می‌شود، درنتیجه تلاش و وقت بیشتری صرف رسیدن به این هدف‌ها می‌کنید.
majid
یکی از مهم‌ترین نکات دربارهٔ تجسم موفق این است که بدانید قرار نیست به یک آدم دیگر تبدیل شوید یا دیگران را تغییر بدهید. بلکه هدفتان این است که روی خود و ساختار روانی‌تان تمرکز کنید و سپس شخصیت‌تان را رشد بدهید تا زندگی‌تان پربارتر و رضایت‌بخش‌تر شود. به این صورت رابطه‌تان با دیگران و ارتباطتان با جهان بهتر می‌شود.
majid
موفقیت به معنی غول دنیای کسب‌وکار یا میلیاردر شدن نیست؛ موفقیت فقط یعنی رسیدن به چیزی که می‌خواهید ــ هر چیزی که باشد.
Iman Nosrati
تنها چیزی که در زندگی هیچ‌وقت تغییر نمی‌کند این است که زندگی همیشه تغییر می‌کند
Iman Nosrati
بزرگ‌ترین قدرشناسی نسبت به متفکران بزرگ گذشته (چه معروف و چه ناشناخته) این است که آنچه دارند یاد بگیرید و رشد بدهید.
raha.maghsoudi

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۰۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۹/۱۸
شابکundefined
تعداد صفحات۴۰۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۹,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۹/۱۸