با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب زندانیان باور؛ راهنمای کاربردی تغییر باورها اثر ماتیو مک کی

دانلود و خرید کتاب زندانیان باور؛ راهنمای کاربردی تغییر باورها

۴٫۵ از ۲۰ نظر
۴٫۵ از ۲۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب زندانیان باور؛ راهنمای کاربردی تغییر باورها  نوشته  ماتیو مک کی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب زندانیان باور؛ راهنمای کاربردی تغییر باورها

کتاب «زندانیان باور» نوشته ماتیو مک کی و پاتریک فانینگ راهنمایی کاربردی برای تغییر باورها است. انسان‌ها توسط باورهای منفی و محدودکننده‌ای که درباره خود و زندگی‌شان دارند، زندانی می‌شوند. آنها خودشان را با میله‌های اعتقاداتشان محصور می‌کنند: «آن کار را نکن، خطرناک است... او نمی‌داند که من وجود دارم... من در نظر او هیچم... عشق هرگز نمی‌تواند استمرار داشته باشد... بهتر است خودمان را گرفتار آن نکنیم... بهتر است ساکت بمانم، عقیده من اهمیتی ندارد... بهتر است به این کار بچسبم، نمی‌توانم از عهده مسئولیت بزرگتری برآیم.» کم‌ترین کاری که این کتاب می‌کند این است که به شما آموزش می‌دهد تا چگونه به تدریج و به آرامی باورهایتان را تغییر دهید، آنها را کنار بگذارید و کم کم فضا و آسایش زندان خود را افزایش دهید. شما می‌توانید با پشتکار، باورهایتان را تا جایی تغییر دهید که باورهای جدید دروازه‌هایی را به سوی یک زندگی آزادتر و رضایتمندانه‌تر برایتان باز کنند. شما می‌توانید به منظور کشف، بررسی، آزمایش، تأیید و یا اصلاح باورهای مرکزی‌تان از این کتاب استفاده کنید. این کتاب به کمک توضیحات دقیق، مثال‌ها و تمرین‌های گام به گام هرآنچه را بدان احتیاج دارید در اختیارتان قرار می‌دهد. مطالعه این کتاب راحت و در عین‌حال کوتاه و فهم آن ساده است، ولی خواندن صِرف این کتاب به تنهایی برای تأثیر گذاشتن برروی باورهای مرکزی شما کافی نیست. تنها با انجام تمرین‌های کتاب می‌توانید به نتیجه برسید، نه از طریق فهمیدن متن کتاب؛ پس، تمرین‌ها را انجام دهید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
وحید شعبانی
۱۳۹۹/۰۱/۰۷

این کتاب به صورت علمی به چگونگی شکل گیری باورها و شیوه هایی که میشه به کمک اونها باورهای غلط رو شناخت و تغییر داد ، میپردازه و برای کسانی که با باورهای نادرستشون مشکل دارن اما نمیتونن اونها رو

- بیشتر
Shirin
۱۴۰۰/۰۴/۲۱

کتابی است پیرامون نگرش و باورهای اصلی ما در زندگی که تعیین کننده تصمیم های جدی ما میباشد ‌. این کتاب پاسخی است به این سوال که : چگونه میتوانیم باور به بی ارزش بودن، دوست نداشتنی بودن و باورهای منفی

- بیشتر
z.n
۱۳۹۹/۰۳/۰۸

سلام این کتاب عالیه اگه امکانش هست اون رو رایگان هم بزارید چون من قبلاً پی دی آف اون رو داشتم ولی الان ندارم

e_hamzeloo
۱۴۰۰/۰۲/۰۶

باورهای ما فیلترهای های ذهنی ما هستن . بعد از شناسایی باورهاتون خیلی تعجب می کنید که چطور در طول سالها خودتون خودتون رو محدود کرده بودین..

nasim
۱۴۰۱/۰۱/۱۵

کمتر کتابی تمرینات بسیار مفید و کاربردی همچون این کتاب داره...

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳۲)
تصویری که از خودتان دارید به روشنی پایه و اساس اکثر تصمیم‌گیری‌های شما در زندگی است. هدف‌های شما را تعیین می‌کند و زیربنای ترس‌های اصلی را تشکیل می‌دهد. وقتی تصویر شما از خودتان پر از عیب و نقص باشد، پیامی که به شما می‌دهد این است که لیاقت موفقیت را ندارید و در زندگی باید همیشه منتظر رنج، فقدان و آسیب باشید؛ ولی وقتی تصویری که از خودتان دارید جذاب و سرشار از قدرت و اطمینان باشد، دنیا در نظر شما خوشایندتر و دستیابی به آرزوها امکان‌پذیرتر خواهد بود.
شاپرک
به دلایل بسیار زیادی مهم است که باورهای مرکزی خود را به سطح آگاهی‌تان بیاورید تا آنها را به وضوح و صادقانه مورد بررسی قرار دهید.
Dexter
یک سخن روانشناسانه می‌گوید این درست نیست که شما نمی‌توانید گذشته را تغییر دهید. گرچه نمی‌توانید آنچه برایتان اتفاق افتاده یا آنچه انجام داده‌اید را تغییر دهید، اما می‌توانید از تجسم فکری برای پی‌ریزی دوباره خاطرات خود چنان استفاده کنید که آن خاطرات درد و رنج کمتری برایتان در پی داشته باشند و کمتر در زندگی کنونی شما مداخله کنند.
صابر
خودگویی درونی به طور مرتب باورهای مرکزی و قانون‌های شما را منعکس می‌کند.
کاربر ۱۵۲۰۵۴۱
اساس شخصیت شما را باورهای مرکزی تثبیت‌شده‌ای تشکیل می‌دهند. این باورها هستند که شما را به عنوان یک فرد ارزشمند یا بی‌ارزش، باکفایت یا بی‌کفایت، قوی یا ضعیف، دوست‌داشتنی یا حقیر، مستقل یا وابسته، متعلق یا مطرود، قابل اعتماد یا مشکوک، انعطاف‌پذیر یا خشک، ایمن یا مورد تهدید توصیف می‌کنند و به شما تلقین می‌کنند که آیا دنیا با شما عادلانه رفتار نموده است یا قربانی شرایط زندگی‌تان شده‌اید.
کاربر ۱۱۸۹۶۲۱
این کتاب زندانیان باور نامگذاری شده است، چرا که بیانگر واقعیتی است که اغلب اتفاق می‌افتد؛ انسان‌ها توسط باورهای منفی و محدودکننده‌ای که درباره خود و زندگی‌شان دارند، زندانی می‌شوند. آنان خود را با میله‌های اعتقاداتشان محصور می‌کنند: «آن کار را نکن، خطرناک است... او نمی‌داند که من وجود دارم... من در نظر او هیچم... عشق هرگز نمی‌تواند استمرار داشته باشد... بهتر است خودمان را گرفتار آن نکنیم... بهتر است ساکت بمانم، عقیده من اهمیتی ندارد... بهتر است به این کار بچسبم، نمی‌توانم از عهده مسئولیت بزرگتری برآیم.»
شاپرک
تصویری که از خودتان دارید به روشنی پایه و اساس اکثر تصمیم‌گیری‌های شما در زندگی است. هدف‌های شما را تعیین می‌کند و زیربنای ترس‌های اصلی را تشکیل می‌دهد.
Dexter
پدرتان همیشه شما را به خاطر دیرآمدن سرزنش می‌کرد، حالا هم وقتی دیر سر قرارتان می‌روید انتظار دارید دوستتان شما را سرزنش کند. این‌قبیل تجربه‌ها در شکل‌گیری باورهایی که درباره آسیب‌پذیری یا کفایت از خودتان دارید
zahra charsooghi
باورهای مرکزی شما اغلب توسط تجربه‌های دوران کودکی‌تان شکل می‌گیرند. برخی از این تجربه‌ها را هشیارانه به خاطر می‌آورید و برخی را نمی‌توانید.
صابر
اساس شخصیت شما را باورهای مرکزی تثبیت‌شده‌ای تشکیل می‌دهند.
صابر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۰ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۶/۱۹
شابکundefined
تعداد صفحات۲۰۰صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۶/۱۹