با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تحلیل گفتمان سیاسی؛ امر سیاسی به‌مثابه یک برساخت گفتمانی

دانلود و خرید کتاب تحلیل گفتمان سیاسی؛ امر سیاسی به‌مثابه یک برساخت گفتمانی

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تحلیل گفتمان سیاسی؛ امر سیاسی به‌مثابه یک برساخت گفتمانی  نوشته  شانتال موفه  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب تحلیل گفتمان سیاسی؛ امر سیاسی به‌مثابه یک برساخت گفتمانی

در کتاب «تحلیل گفتمان سیاسی» امر سیاسی، به‌مثابه یک برساخت گفتمانی بررسی می‌شود. این کتاب گزیده‌ای قابل اعتنا از آثار اصحاب و نظریه‌پردازان اصلی و برجستۀ عرصۀ تحلیل گفتمان سیاسی، ارنستو لاکلا، شنتال موف، نورمن فرکلاف، تئون فن‌دیک، روث وداک، تئو فن‌لیوون، میشل پشو، دیوید هوارث، ایزابلا فرکلاف و ویوین بر است. گفتمان سیاسی منظومه‌ای معنایی- شناختی است که استعداد و امکان تولید معنا و اندیشه برای کسب، تثبیت یا تلطیف قدرت را داشته باشد. بتواند ذهن و اندیشه عاملان اجتماعی را را در اختیار بگیرد و به جای زور و و سلطه، توانایی اقناع داشته باشد؛ بنابراین گفتمان سیاسی یک استراتژی، آیین، راه، منظومه معنایی و یک زیست‌جهان است. در این اثر، ابعاد گوناگون تکوین امر سیاسی در بستر نظریۀ تحلیل گفتمان سیاسی واکاوی و تبیین می‌شود؛ روندی که در پیوند با تحلیل گفتمان اجتماعی، تحلیل گفتمان رسانه، تحلیل گفتمان ادبی و هنری، تحلیل گفتمان تاریخی، تحلیل گفتمان حقوقی و... می‌تواند ما را در به‌صدا درآوردن زنگ خوانش، روایت و بازروایت امر سیاسی و دیگر ساحت‌های زندگی اجتماعی بشر یاری کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
🌟 najme🌟
۱۳۹۷/۰۵/۳۰

دختر سیاسی، بهتر از پسر سیاسی است. مردان، انگار که برای حضور در معرکه‌ی سیاست به دنیا می‌آیند؛ اما زنان، بر این میدان منت می‌گذراند که پا در آن می‌نهند. هر جا زنی هست که به خاطر عدالت می‌جنگد، آن‌جا عطری پیچیده

- بیشتر
کاربر ۱۶۳۲۲۸۴
۱۳۹۹/۰۵/۰۲

سلام، کتاب خواستم چگونه می تونم خریداری کنم براتون ارسال به شهرستان امکان پذیر است.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۵۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۱,۹۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۴/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۶۸۳-۵۱-۴
تعداد صفحات۳۵۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۱,۹۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۴/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۶۸۳-۵۱-۴