دانلود و خرید کتاب ذن در هنر عکاسی خیابانی اریک کیم ترجمه نیما رجبی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب ذن در هنر عکاسی خیابانی اثر اریک کیم

کتاب ذن در هنر عکاسی خیابانی

معرفی کتاب ذن در هنر عکاسی خیابانی

«ذن در هنر عکاسی خیابانی» کتابی از اریک کیم است که با ارائه راهکارهایی به ما یادآور می‌شود، بیش از تجسم هر هدفی، چه در قالب عکاسی، هنر یا هر نوع فعالیتی، می‌توان خود زندگی را گرامی داشت. در این کتاب علاوه‌بر آشنایی بیشتر با افکار و فلسفهٔ اریک کیم و تکمیل روش‌های عکاسی خیابانی، نکته‌های قابل تأملی را می‌خوانیم که می‌تواند نگرش ما را به زندگی و فعالیت عکاسی به‌عنوان وجهی از کار و زندگی و هنر تکمیل کند. اگر کار و زندگی حقیقتاً خلاقانه باشد جهت آن از درون به بیرون خواهد بود؛ زیرا بیان طبیعی خود از درون ناشی می‌شود. آنگاه انسان می‌تواند به شکلی طبیعی زندگی کند و با معنویت عمیق درون خود در تماس باشد. فلسفهٔ اریک کیم فارغ از موضوع عکاسی ما را به آرامش دعوت می‌کند و توصیه‌هایی هم برای دست‌یابی و حفظ آن دارد. این دیدگاهی است که در جای‌جای کتاب اریک کیم دیده می‌شود. در این کتاب ترغیب می‌شویم، زیاده‌خواهی مداوممان را مهار کنیم و به چیزهایی که داریم بها بدهیم. یاد می‌گیریم که چگونه با به‌کارگرفتن روش‌های متفاوت اجازه ندهیم عوامل بیرونی به‌راحتی آرامش ما را به هم بزنند و از طرفی انرژیمان را صرف اموری کنیم که دراختیار ما هستند.

نظرات کاربران

asemaneyejan
۱۳۹۹/۰۱/۲۱

اولین کتابی هست که درخصوص عکاسی میخونم اما به طرز شگفت آوری دوسش داشتم مخصوصا اینکه فقط نکات عکاسی نمیگه بلکه در خلال موضوع عکاسی، درس زندگی هم میگه... خلاصه خیلی خوشحالم از خوندن این کتاب:))

Marya Morrevna
۱۴۰۰/۰۵/۰۷

مطالب تکراری و کلیشه‌ای مثل به نظرات دیگران اهمیت نده و جوری عکاسی کن که انگار آخرین روز زندگی‌ات است زیاد داشت و گاهی چندباره همان‌ها را می‌گفت که باعث شد با سرعت خیلی بالایی این کتاب را تموم کنم.

- بیشتر
کاربر ۲۷۰۶۲۲۷
۱۴۰۳/۰۲/۱۷

برای افراد علاقه مند به پیاده روی و عکاسی این کتاب فوق العادس

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۱٫۷ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۶

تعداد صفحه‌ها

۳۴۰ صفحه

حجم

۱٫۷ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۶

تعداد صفحه‌ها

۳۴۰ صفحه

قیمت:
۱۱,۹۰۰
تومان