با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فیزیک ذرات

دانلود و خرید کتاب فیزیک ذرات

۴٫۵ از ۶ نظر
۴٫۵ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فیزیک ذرات  نوشته  فرنک کلوس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فیزیک ذرات

موضوع فیزیک ذرات بنیادی، گشودن راز ماده است: ماده چگونه ساخته شده است و از کجا آمده است؟ پی بردن به سرشت اتم در ۱۰۰ سال پیش به نسبت ساده بود اما امروز شتابدهنده‌های بزرگ به طول چندین کیلومتر، ذره‌های الکترون،پروتون و حتی اجزای عجیب پادماده، را به هم می‌کوبند تا ماهیت عالم را مانند آنچه در پیدایش جهان رخ داد، بازآفرینی کنند. «فرانک کلوز» دانشمند سرشناسی در فیزیک ذرات بنیادی است و در کتاب «فیزیک ذرات» داستانی پیچیده را به زبانی ساده و با دقتی شگفت‌انگیز روایت می‌کند. او نشان می‌دهد که موضوع کتاب را خوب می‌داند و درکی ژرف از آن دارد. در این کتاب روش‌های تجربی، یافته‌های نظری و پدیده‌شناختی پا به پای هم پرورانده شده‌اند تا خواننده درک درستی از فیزیک ذرات پیدا کند. کشف‌های زیادی در فیزیک ذرات انجام شده، اما این کتاب به خاطرِ هدف‌های فناورانه نیست که به فیزیک ذرات می‌پردازد. انگیزه اصلی کنجکاوی است و میل به دانستن این که از چه ساخته شده‌ایم؟ و چرا قانون‌های عالم چنان با ظرافت تنظیم شده‌اند که ما به‌وجود بیاییم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
علی نوری
۱۳۹۸/۱۰/۱۳

در سطح خودش بسیار بسیار میتونه شروع خوبی باشه واسه فیزیک ذرات

Mehdi Yousef
۱۳۹۹/۱۲/۰۱

باسلام، لطفا روی لب تاپ به نوشتار تصویر تمام صفحه ای نگاه کنید و ببینید چقدر بی دقت هستید. نوشته صفحه های تصویر بر عکس و غیر قابل استفاده است، در حالیکه این کتاب برای دانشجویان و جوانان ایکه اطلاعات

- بیشتر
mbh
۱۳۹۹/۰۲/۲۳

فایل PDF چرا؟!!!

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
دسته بندی
تعداد صفحات۱۹۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF