با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
استادان بسیار، زندگی‌های بسیار

دانلود و خرید کتاب استادان بسیار، زندگی‌های بسیار

۴٫۲ از ۸۲ نظر
۴٫۲ از ۸۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب استادان بسیار، زندگی‌های بسیار  نوشته  زهره زاهدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب استادان بسیار، زندگی‌های بسیار

«استادان بسیار، زندگی‌های بسیار» دکتر برایان‌ال‌وایس کتابی در زمینه فراروان‌شناسی است که موضوعات مربوط به این حوزه مانند خواب مصنوعی و تجربیات پیش از تولد و پس از مرگ را بررسی کرده‌است. دکتر ال وایس در این اثر حاصل ۴ سال تحقیق و تجربه خود با یکی از بیمارانش کاترین را گرداورده است تا آنها را با دیگر متخصصان و علاقه‌مندان سهیم شود. کاترین یکی از بیمارن دکتر ال‌وایس بود که بعد از گذراندن دوره‌های روان‌درمانی متفاوت و بی‌اثر بودن آنها توسط خواب مصنوعی و گذشته‌درمانی بهبود یافت شد و تمامی اختلالاتش ظرف دوماه از بین رفت: «نوشتن آنچه روی داد، چهار سال طول کشید. چهار سال برای آن که جرأتم را جمع کنم، حرفه‌ام را به مخاطره بیندازم و این اطلاعات نامأنوس را آشکار کنم... درس‌هایی که آموخته بودم، داده شده بود تا با دیگران سهیم شوم، نه آن که برای خود نگه دارم. این دانش از طریق کاترین آمده بود و اکنون باید از طریق من می‌آمد. می‌دانستم با هر نتیجه‌ای هم مواجه می‌شدم، نمی‌توانست ویرانگرتر از این باشد که دانشی را که دربارهٔ فناناپذیری و معنای حقیقی زندگی یافته بودم با کسی در میان نگذارم.» دکتر برایان ال‌وایتس دانش‌آموخته دانشگاه کلمبیا و دانشکده پزشکی ییل است. او هم‌اکنون به عنوان روان‌پزشک ارشد، رئیس مرکز پزشکی مونت سینایی در میامی است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴۴)
کاربر ۱۶۱۷۵۰۲
۱۳۹۹/۰۳/۲۷

احتمالا قبل از خوندن این کتاب یک خلاصه ای ازش رو خوندیدو میدونید حول چه موضوعیه اگه شماهم جزو افرادی هستید که این مطالب جزو دغدغه های بزرگتونه حتما بخونیدش شاید نتیجه ای ک میده اونقدر واضح و شفاف نباشه ولی

- بیشتر
me
۱۳۹۸/۱۰/۰۵

من عاشق این کتابم و باید بگم به شدت به تناسخ معتقدم... البته من شنیدم این کتاب سندیت معتبری نداره.. ولی به شخصه اعتقاد دارم که اعتقاد به تناسخ و تکامل و خداگونه شدن برخلاف باور یک عده باعث بوجود

- بیشتر
Behzad @booker
۱۳۹۹/۱۱/۱۳

توصیه میکنم در کنار این کتاب حتما کتاب "تنها عشق حقیقت دارد" از همین نویسنده را بخونید که به نظرم مکمل هم هستن. در مورد مطالب کتاب که کاملا مشخصه داستانهایی مستند در مورد خود نویسنده هست که تحصیلات آکادمیک روانشناسی

- بیشتر
sasa
۱۳۹۹/۰۹/۱۵

تنها کتابی که منو متحول کرد . این کتاب بهتون میگه هدف اصلی از زندگی کردن چیه و چه راهیو باید انتخاب کنیم .

maryam
۱۳۹۷/۰۶/۰۵

بنظرم انگیزه میده واسه کنکاش درونی و بیرونی،نظریات یونگ و تناسخ و زندگی های متوالی محوریت داشتن ،من دوسش داشتم

sp.soheili
۱۳۹۹/۰۵/۲۸

کتاب تاثیر گذاری بود که همگی رو به عشق و همدلی و کمک به همنوع فرا میخواند تا همگی از لحاظ معنوی در این دنیا رشد کنیم و به کمال برسیم

کاربر ۱۶۵۵۷۲۷
۱۳۹۹/۰۲/۲۲

عالی بود توصیه میکنم بخونید

mahdokht
۱۳۹۹/۰۹/۲۱

این کتاب به‌معنای واقعی به ذهنم نفوذ کرد و منو تحت تاثیر خودش قرار داد...مدتها بهش فکرکردم و احساس کردم حقیقت رو بیان می کنه...به عنوان یه کتاب معنوی تاثیرگذار بهتون پیشنهاد میکنم حتمابخونید..

ماریام
۱۳۹۷/۰۴/۰۶

من خوندمش راجع به زندگی های متوالی و اساتید معنوی و برزخی هر کسی در زندگی هس

kamali
۱۳۹۸/۰۴/۰۱

لطفا کتابهای دیگه ای از این نویسنده بذارید مخصوصا کتاب تنها عشق حقیقت دارد

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۸۶)
صره از ناصره جدا شود.
Shahab Hooshmand
ما به خاطر دفاع از عقیدهٔ تعداد معدودی از اشخاص می‌میریم.
Ali Saeedi
همهٔ ما در نهایت به یک جا خواهیم رفت، هر چند با سرعت‌های مختلف. هیچ کس بزرگ‌تر از دیگری نیست.
Fereshte Radmanesh
شاید در لحظهٔ وقوع یک رویداد روشن‌بینی و بصیرت درک علت آن را نداشته باشیم، اما به یاری گذشت زمان و بردباری بر ما روشن خواهد شد.
Fereshte Radmanesh
شکیبایی و زمان‌داری ... هر چیز به وقتش خواهد آمد. زندگی را نمی‌شود تعجیل کرد. زندگی طبق برنامه‌هایی که بسیاری از مردم دل‌شان می‌خواهد پیش نمی‌رود. ما باید هر چه را که در وقتش به ما می‌دهند بپذیریم و بیشتر نخواهیم. اما زندگی ابدی است. و ما هرگز نمی‌میریم. ما در واقع هرگز متولد نشده‌ایم. ما فقط از مراحل مختلف می‌گذریم. پایانی نیست. انسان‌ها ابعاد بسیار دارند. اما زمان، آن زمانی که ما فرض می‌کنیم نیست، زمان در درس‌هایی است که یاد می‌گیریم. مکثی طولانی و استاد شاعر ادامه داد: همه چیز به وقتش بر تو آشکار خواهد شد. اما تو باید فرصت داشته باشی دانشی را که تاکنون به تو داده‌ایم، در خودت تحلیل ببری.
Pershia
می‌دانم که هر عملی بهایی دارد که باید پرداخت. آنچه می‌رود، در واقع عیناً بازمی‌گردد.
Fereshte Radmanesh
عقل به کندی عمل می‌کند. علتش این است که دانش ذهنی که به سهولت کسب می‌شود، باید به دانش حسی یا ناخودآگاه تبدیل شود. به محض آن که تبدیل شود، برای همیشه حک می‌شود. تمرین‌های رفتاری کاتالیزور ضروری جهت انجام این عمل است. مفهوم دانش بدون عمل، رنگ می‌بازد و محو می‌شود. دانش نظری بدون تمرین عملی کافی نیست.
Fereshte Radmanesh
برای پیشرفت چه درسی را باید بیاموزد. فوراً پاسخ داد: این که باید دانش‌مان را با دیگران قسمت کنیم. این که توانایی‌های ما بسیار بیشتر از آن مقداری است که استفاده می‌کنیم. بعضی از ما زودتر و برخی دیرتر این را می‌فهمیم. این که باید پیش از رسیدن به این نقطه، ضعف‌های‌مان را بررسی کنیم. وگرنه انسان ضعف‌هایش را با خودش به زندگی بعدی می‌برد. فقط خودمان می‌توانیم خودمان را پاک کنیم ... از شر عادت‌های بدی که در قالب مادی‌مان کسب کرده‌ایم. استادان این کار را برای‌مان نمی‌کنند. اگر تعمداً مقاومت کنیم و خودمان را پاک نکنیم، آنها را با خود به زندگی‌های دیگر خواهیم برد. و به محض این که اراده کنیم که آن قدر قوی باشیم که بتوانیم بر مشکلات ظاهری پیروز شویم، دیگر آنها را در زندگی بعد نخواهیم داشت.
arezuuu
صره از ناصره جدا شود.
Fereshte Radmanesh
همچنین باید یاد بگیریم که نباید فقط به طرف کسانی برویم که نوسانات و ارتعاشات‌شان مانند خود ماست. این طبیعی است که به طرف کسی جذب شویم که در سطح خود ماست. اما اشتباه است. ما باید به طرف کسانی که نوسانات‌شان با ما جورنیست هم، ... برویم. اهمیت کار در ... کمک کردن به ... این افراد است. به ما قدرت گرفتن الهام داده شده. باید از آن تبعیت کنیم و در برابرش مقاومت نکنیم. آنها که مقاومت می‌کنند، با خطر مواجه خواهند شد. ما را از سطوح مختلف با نیروهای مساوی نفرستاده‌اند. بعضی از ما نیرویی بیش از دیگران داریم، زیرا که آنها از دوران‌های دیگری آمده‌اند. لذا همهٔ مردم یکسان خلق نشده‌اند. اما سرانجام همهٔ ما به نقطه‌ای می‌رسیم که همه برابر خواهیم بود.
arezuuu

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۹ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۷/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۲۲۱-۰۹-۹
تعداد صفحات۲۲۹صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۷/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۲۲۱-۰۹-۹