با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب نارنجی (هنر پایان‌دادن به مذاکره به شیوه‌ی مطلوب و متعجب‌کردن مشتری)

دانلود و خرید کتاب کتاب نارنجی (هنر پایان‌دادن به مذاکره به شیوه‌ی مطلوب و متعجب‌کردن مشتری)

۳٫۵ از ۲ نظر
۳٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کتاب نارنجی (هنر پایان‌دادن به مذاکره به شیوه‌ی مطلوب و متعجب‌کردن مشتری)  نوشته  جفری گیتومر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب کتاب نارنجی (هنر پایان‌دادن به مذاکره به شیوه‌ی مطلوب و متعجب‌کردن مشتری)

نمی‌توانید معامله را تمام کنید؟ چه کسی مقصر است؟ شما؟ رئیستان؟ شرایط؟ مشتری؟ این کتاب هنر پایان دادن به معامله را به شیوه‌ای که مطلوب شما و کارفرمایتان باشد آموزش می‌دهد. جفری گیتومر و توماس لیندال، نویسندگان این اثر در پیشگفتار کتاب می‌گویند: «می‌توانی بهترین معرفی دنیا را داشته باشی، می‌توانی در ارائهٔ محصول یا خدمتت بهترین باشی؛ ولی اگر ندانی که چه‌طور معامله‌ای را تمام کنی، عین این است که پول غذا خوردن در رستوران را بدهی ولی توی اتوموبیلت غذا بخوری... تمام کردن معامله، تنها یکی از مراحل چرخهٔ فروش است. این‌طور نیست که به آخر فرایند فروش بپری و معامله را تمام کنی ـ بلکه این کار قدم به قدم، و با گذر از مراحل مختلف، صورت می‌گیرد. تو برپایهٔ آن‌چه که برای متقاعد کردن مشتری گفته‌ای و انجام داده‌ای، موفق به تمام کردنِ معامله و فروش می‌شوی. تمام کردن واقعی معامله، توازن ظریفی است بین حرف‌ها و اقدام‌های تو، و افکار و برداشت‌های مشتری.». پس خواندن این کتاب برای کسانی که می خواهند کسب‌وکار موفق و ایده‌آلی داشته‌باشند قطعا در پیشرفت آنها موثر خواهدبود. کتاب از دو بخش تشکیل شده‌است. بخش اول با عنوان «هنر پایان دادن مذاکره به شیوهٔ مطلوب» که به قلم جفری گیتومر ـ نویسنده و مربی برجستهٔ حوزهٔ فروش ـ نوشته شده، به روش‌های تمام کردنِ موفقیت‌آمیز معامله پرداخته است. بخش دوم کتاب با عنوان «متعجب کردن مشتری» به قلم توماس لیدال نوشته شده‌است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
sarbandi
۱۴۰۰/۰۱/۲۱

کتاب بسیار عالی است است چند راهکار میدهد که بسیار عالی ...این کتاب من تو شرکت یکی از دوستان دیدم پیشنهادم اینه که بخونید و چندبار هم بخونید برای خواندن کتاب اول باید روزنامه وار خواندن دوم باید نکته برداری کرد سوم باید نکات

- بیشتر
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
برای استفادهٔ موفق از سؤال‌ها، باید پیشاپیش در موردشان فکر کنی و آن‌ها را روی کاغذ بیاوری. لیستی مشتمل بر ۱۵- ۲۵ سؤال تهیه کن که نیازها، مشکلات، گرفتاری‌ها، دغدغه‌ها و مخالفت‌های مشتری را آشکار کنند. ۱۵ ـ ۲۵ سؤال دیگر تهیه کن تا به‌واسطهٔ اطلاعاتی که آشکار کرده‌ای، مشتری را تشویق به انجام معامله کنند. روال معمول. بعد از حدود ۲۵ بار تلاش برای پرسیدن سؤال‌های درست، کم‌کم پاداش‌های واقعی را می‌بینی.
موریس

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۲/۱۱
شابک‭۹۷۸-۶۰۰-۸۵۹۳-۱۷-۱
تعداد صفحات۱۹۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۲/۱۱
شابک‭۹۷۸-۶۰۰-۸۵۹۳-۱۷-۱