با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مجموعه نمایش‌نامه‌های تک‌پرده‌ای

دانلود و خرید کتاب مجموعه نمایش‌نامه‌های تک‌پرده‌ای

۴٫۷ از ۳ نظر
۴٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مجموعه نمایش‌نامه‌های تک‌پرده‌ای  نوشته  سمیه نصرالهی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مجموعه نمایش‌نامه‌های تک‌پرده‌ای

نخستین فراخوان نمایش‌نامه نویسی نشر مهرگان خرد با آگاهی نسبت به وجود نویسندگان و مترجمان جوان و مستعد در حوزه نمایش در سال ۱۳۹۶ منتشر شد با توجه به کمبود نمایش‌نامه‌های تک پرده‌ای و لزوم توجه بیشتر به آن، این نشر فراخوان را مختص به نمایش‌نامه‌های تک پرده‌ای کرد. در طول مدت فراخوان آثار زیادی دریافت شد.در مدت کوتاهی که زمان فراخوان بود حدود صد اثر دریافت شد. تمام متون با دقت و در دو مرحله خوانده شدند و در نهایت سه داور محترم سرکار خانم دکترزهرا خسروی، جناب آقای دکتر رفیق نصرتی و جناب آقای دکتر امیررضا نوری پرتو شش اثر را به عنوان بهترین متون انتخاب کردند که بنابر تصمیم قبلی در قالب کتابی با نام «مجموعه نمایش‌نامه‌های تک پرده‌ای» از سوی نشر مهرگان خرد به چاپ خواهد رسید. با این حال با توجه به خط مشی انتشارات که معرفی نویسندگان جدید به عرصه نشر و نمایش است تصمیم بر این شد با همکاری سایت طاقچه نمایش‌نامه‌های برگزیده پیش از چاپ در اختیار همه علاقه‌مندان قرار بگیرد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Mohammad Reza
۱۳۹۷/۱۰/۱۳

امیدوارم ک کارتون خوب پیش بره و نمایش نامه های زیادی قابل دسترس باشه من عاشق نمایش نامه هستم لذت میبرم میخونمش خستگی نداره متل نمایش نامه آلبرت کامو یا هری پاتر فرزند نفرین شده واقعا عالین ایشالله ک موفق

- بیشتر
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
مثلاً یکی میشناسم که فامیلیش تمبان پرانه یا تو روستای خودمون یه زنی اسمش ماشینه. فامیلیش اداره اس. ماشین اداره. توجه بفرمائید: ماشین اداره رفته کوه هیزم بیاره.
هنرمند هنردوست

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۰ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۲/۱۰
شابک‌‫‭۹۷۸-۶۰۰-۸۰۶۷-۴۲-۹
دسته بندی
تعداد صفحات۲۰۰صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۲/۱۰
شابک‌‫‭۹۷۸-۶۰۰-۸۰۶۷-۴۲-۹