با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فین‌تک در یک نگاه؛ فناوری مالی به زبان ساده

دانلود و خرید کتاب فین‌تک در یک نگاه؛ فناوری مالی به زبان ساده

۴٫۴ از ۵ نظر
۴٫۴ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فین‌تک در یک نگاه؛ فناوری مالی به زبان ساده  نوشته  آگوستین روبینی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب فین‌تک در یک نگاه؛ فناوری مالی به زبان ساده

«فین‌تک در یک نگاه (فناوری مالی به زبان ساده)» کتابی نوشته آگوستین روبینی، از چهره‌های برجسته حوزه مالی و استراتژیست صنعت مالی است. او بخش زیادی از زمان خود را صرف سخنرانی و نگارش در حوزه فین‌تک می‌کند و به کسب‌وکارها برای ایجاد نوآوری و تحول دیجیتال مشاوره می‌دهد. در سال‌های اخیر، فین‌تک یا به تعبیر ساده‌تر کاربرد نوآورانه فناوری در ارائه خدمات مالی، بسیاری از کسب‌وکارهای جهان و البته ایران را به خود جذب کرده است. این کسب‌وکارها تلاش می‌کنند با استفاده از فناوری‌های مدرن، نوآوری را به حوزه خدمات مالی بیاورند. کتاب «فین‌تک در یک نگاه» یکی از منابع به‌روز، جامع و ارزشمند در این حوزه است. نویسنده این کتاب تلاش کرده است دامنه وسیعی از موضوعات مرتبط با فین‌تک را با زبانی ساده بررسی کند. در فصل‌های مختلف این کتاب با موضوعات متنوع دنیای فین‌تک آشنا می‌شویم. از مهم‌ترین موضوعات آن می‌توان به تازه‌واردهای بانکداری، چگونگی تغییر صنعت توسط بانکداری باز و API ها، روش‌های نوآورانه در ارسال و دریافت پول توسط فین‌تک، پرداخت‌های فردبه‌فرد، ارزهای رمزنگاری‌شده، پرداخت‌های اجتماعی و پرداخت‌های نانو، وام‌دهی دیجیتال، تغییر شکل بانکداری تجاری، چگونگی ادغام حوزه خدمات ارزش‌افزوده برای شرکت‌های کوچک و متوسط، نگاهی به تاثیرات فین‌تک بر حوزه‌های خرده‌فروشی، پایانه‌های فروش همراه، بازرگانی آنلاین، کیف پول‌های همراه، تامین سرمایه جمعی و سرمایه‌گذاری جمعی، مدیریت ثروت، مشاوران رباتی، داده‌های بزرگ، اینترنت اشیا، زنجیره بلوک و پایگاه‌های داده توزیع‌شده، ارزهای رمزنگاری‌شده، فناوری بیمه، امنیت سایبری و رِگ‌تک اشاره کرد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
Hosein bairamy jahany
۱۳۹۷/۱۱/۲۰

خیلی مفید و جامع هست ولی در مورد کلمات کلیدی هیچ توضیحی نداره واسه کسایی که اشنا نیستن مفید نیست

کاربر ۱۲۳۹۸۵۷
۱۳۹۸/۰۸/۲۸

سلام. من یک سوال داشتم. من برای تحقیق علمی میخوام از کتاب استفاده کنم. اما نمیدونم اصفحه بندی کتاب الکترونیک با صفحه بندی کتاب چاپی متفاوته یا نه؟

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵۴ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۷/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۰۴-۹۳۷۸-۳
تعداد صفحات۲۵۴صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۷/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۰۴-۹۳۷۸-۳