با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب پازل های زندگی (کتاب پنجم) اثر جیم ران

دانلود و خرید کتاب پازل های زندگی (کتاب پنجم)

نویسنده: جیم ران
۴٫۰ از ۴ نظر
۴٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پازل های زندگی (کتاب پنجم)  نوشته  جیم ران  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب پازل های زندگی (کتاب پنجم)

جیم ران، سالهاست که به عنوان تأثیرگذارترین متفکر زمان ما، مورد احترام است. وی پرورش‌دهنده و انگیزه‌دهندۀ یک نسل کامل از مربیان رشد شخصی، و نیز صدها مدیر از شرکتهای برتر آمریکا است.

جمله‌ی «برای بیشتر داشتن اول باید بیشتر شویم» جوهر اساسی فلسفه‌ی پیشرفت شخصی، موفقیت و شادکامی است که در کتاب پنج پازل زندگی منظور جیم ران قرار گرفته است.

فلسفه‌ی شخصی ما نگرش فردیمان را شکل می‌دهد. نگرش ما هم کمیت و هم کیفیت فعالیت‌هایمان را معین می‌کند. فعالیت ما نتیجه‌ای نهایی و متناسب را به وجود می‌آورد و نتیجه هم سبک زندگی‌ای را می‌سازد که ما به آن طریق زندگی می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
کاربر ۱۰۵۹۱۰۱
۱۳۹۵/۰۱/۱۳

کتابی برای تمامی دوران ها و برای تمامی افراد از هر سلیقه ای مخصوصا برای کسانی که میخواند رشد شخصیتی رو شروع کنند

malake
۱۳۹۹/۰۳/۰۵

من نخوندمش چرا دروغ بگم...😁😁😁

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۷)
«زمانی می‌توانی بیشتر از آنچه داری داشته باشی که بیشتر از آن چیزی شوی که هستی
Sajjad Nikmoradi
رشد شخصی همیشه یک اتفاق ساده نیست. بلکه همواره بدترین روزهای افرادی که توجه خود را صرف رشد خود می‌کنند، بهتر از بهترین روزهای کسانی است که به رشد شخصی اهمیتی نمی‌دهند.
Sajjad Nikmoradi
درست همانطور که تمام تصمیم‌های گذشته، ما را به شرایط کنونی سوق داده، تصمیم‌هایی که امروز می‌گیریم ما را به نتایج و پاداش‌ها یا احساس تأسف و پشیمانی در آینده سوق خواهد داد.
Sajjad Nikmoradi
تصور کنید هنرمندی که می‌خواهد یک شاهکار را نقاشی کند، اما فقط چند رنگ در تخته رنگ‌اش دارد. او ممکن است تمایل داشته باشد که یک شاهکار خلق کند، اما تنوع رنگ‌هایی که در نقاشی یک اثر هنری ماندگار مورد نیاز است را ندارد. این همان چیزی است که برای یک انسان با دانش محدود رخ می‌دهد
Sajjad Nikmoradi
اشتباهات و ناکامی‌های گذشته باید ما را به اصلاح عمل کنونی تشویق کند؛ در غیر این صورت، حال و آینده چیزی بیش از تکرار گذشته نخواهد بود.
Sajjad Nikmoradi
اهداف و خواسته‌های گذشته‌ی ما، پاداش‌های امروز را به ارمغان آورده است. اگر پاداش‌های امروز کم و ناچیز‌اند، جهد و تلاش گذشته‌ی ما کم بوده‌اند.
Sajjad Nikmoradi
چرا باید شکست‌ها و ناکامی‌ها را مورد بررسی قرار دهیم؟ چون از این طریق می‌توانیم یاد بگیریم چه کاری را نباید انجام دهیم.
Sajjad Nikmoradi

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۰۱
تعداد صفحات۷۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۰۱