با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
همه چیز درباره‌ی فروش (تجارت جهانی ۱۶)

دانلود و خرید کتاب همه چیز درباره‌ی فروش (تجارت جهانی ۱۶)

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب همه چیز درباره‌ی فروش (تجارت جهانی ۱۶)  نوشته  مارگریت اسمولن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب همه چیز درباره‌ی فروش (تجارت جهانی ۱۶)

«همه چیز درباره‌ی فروش» شانزدهمین اثر از مجموعه کتاب‌های تجارت جهانی، نوشته مارگرت اسمولن است. فروش، امری حیاتی و شاید حتی مهم‌ترین جنبه‌ی کار هر شرکت است. هیچ شرکتی بدون تلاش‌های حرفه‌ای بخش فروش خود نمی‌تواند به کارش ادامه دهد. شما در کتاب «همه چیز درباره‌ی فروش» فقط با یک فن فروش آشنا نمی‌شوید بلکه چندین و چند فن مختلف فروش را فرامی‌گیرید! و وقتی به ملاقات مشتری می‌روید، فقط برای فروش کالای مورد نظر تنها یک رویکرد در اختیار ندارید، بلکه همه‌ی فنون اصلی فروش را یکجا در چنته دارید. این کتاب با معرفی چگونگی مدیریت روند فروش از ابتدا تا انتها و ارائه راهبردهای اساسی آغاز شده‌است و در ادامه نگاهی هم به دیدگاه‌هایی می اندازد که افراد حرفه‌ای آن‌ها را بسیار مفید یافته اند و شما می‌آموزید چطور و چگونه تصمیم بگیرید که چه موقع از کدام دیدگاه استفاده کنید. همچنین می آموزید چگونه نیازهای مشتری را مشخص کنید و کدام رویکرد بیش از بقیه مورد علاقه‌ی مشتری شماست. این کتاب به شما نشان می هد که چرا یک رویکرد فروش خاص نتیجه می‌دهد و چه هنگام بهتر است از شیوه‌ی دیگری استفاده کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
فاطمه
۱۳۹۹/۰۲/۰۸

کتاب نسبتا خوبیه فقط خوندن باعث میشه حوصله سر بره صرفا به این دلیل ک زیاده گویی کرده، و همین باعث میشه ک ما فکر کنیم همه قسمت های کتاب زر و میدونیم. ولی در کل خوبه.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۸۷ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۷/۰۵
شابک‌‫‭۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۲۰۶-۶
تعداد صفحات۳۸۷صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۷/۰۵
شابک‌‫‭۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۲۰۶-۶