با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قدرت در درون شماست

دانلود و خرید کتاب قدرت در درون شماست

۴٫۵ از ۶ نظر
۴٫۵ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قدرت در درون شماست  نوشته  الهام آرام‌نیا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قدرت در درون شماست

«قدرت در درون شماست» کتابی از لوئیز ال.هی (۲۰۱۷-۱۹۲۶) درباره خودپذیری و تحول درونی است.

هرچه بیشتر با قدرت درونی‌تان ارتباط برقرار کنید، بیشتر می‌توانید در همه‌ی حیطه‌های زندگی‌تان رها باشید.

لوئیز هی در ابتدای کتابش این‌گونه می‌گوید:

چه کسی هستید؟ چرا به این دنیا آمده‌اید؟ باورهایتان درباره‌ی زندگی چیست؟ هزاران سال است که جواب این سؤالات در درون خودمان قرار داشته است. اما معنای آن چیست؟ من معتقدم قدرتی در درون همه‌ی ما وجود دارد که می‌تواند عاشقانه ما را به سوی سلامت کامل، ارتباطات عالی و مشاغلی کامل سوق دهد، و می‌تواند هر نوع خوشبختی را برایمان به ارمغان بیاورد. برای اینکه این‌ها را به دست آوریم، ابتدا باید باور داشته باشیم که امکان‌پذیر هستند. سپس باید مایل باشیم الگوهایی را در زندگی‌مان به وجود آوریم که خالق شرایطی مخالف میل ما هستند. ما چنین کاری را با رجوع به درون و تکیه به قدرتی درونی که اکنون می‌دانیم چه چیزهایی برای ما بهترین هستند، انجام می‌دهیم. اگر بخواهیم زندگی ما با این قدرت عظیم درونی‌مان همراه شود، می‌توانیم زندگی دوست‌داشتنی‌تر و سعادتمندانه‌تری را خلق کنیم.

این کتاب در ۵ بخش درباره قدرت و خرد درونی چگونگی آشنایی و به‌کارگیری آن در زندگی فردی و اجتماعی سخن می‌گوید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۹)
شما جلوه‌ای فوق‌العاده و دوست‌داشتنی از زندگی هستید. زندگی منتظر است تا خودش را به شما عرضه کند
سارا
خودتان را برای موقعیتی که دارید سرزنش نکنید. خودتان را برای اینکه کاری را بهتر و سریع‌تر انجام ندادید، سرزنش نکنید. به خودتان بگویید: «من دارم تمام تلاشم را می‌کنم و با اینکه در شرایط خوبی نیستم، به نحوی از آن خارج خواهم شد. بنابراین باید بهترین روشی را که می‌توانم آن را انجام دهم، پیدا کنم.»
mohammad
همین‌طور که خودم را می‌بخشیدم، شروع به اعتماد کردن به خودم کردم. دریافتم وقتی به زندگی یا دیگران اعتماد نمی‌کنیم، بدین دلیل است که به خودمان اعتماد نداریم. ما به خود برترمان اعتماد نمی‌کنیم که در همه‌ی موقعیت‌ها از ما مراقبت کند، بنابراین می‌گوییم: «من هرگز دوباره عاشق نخواهم شد چون نمی‌خواهم آسیب ببینم» یا «هرگز اجازه نمی‌دهم چنین چیزی دوباره رخ دهد.» در واقع آنچه ما داریم به خودمان می‌گوییم، این است: «من به تو آن قدر اعتماد نمی‌کنم که به خوبی از من مراقبت کنی. بنابراین می‌خواهم از هر چیزی فاصله بگیرم.»
لیلی
هیچ کس به من آموزش نداد که افکارم خلاق هستند، یا اینکه می‌توانند زندگی‌ام را شکل دهند. هیچ کس به من آموزش نداد که آنچه من به شکل کلمات بیرون می‌دهم، به عنوان تجربه به سوی خودم برمی‌گردد.
amiiir74a
من نمی‌گویم باید با افکارتان بجنگید تا آن‌ها را تغییر دهید. وقتی افکار منفی آشکار می‌شوند، بگویید: «از مشارکتت متشکرم.» بدین طریق آن را انکار نمی‌کنید و قدرتتان را به فکر منفی نمی‌دهید. به خودتان بگویید که دیگر نمی‌خواهید بهایی به افکار منفی بدهید. شما می‌خواهید روش دیگری برای فکر کردن خلق کنید. باز هم نباید با افکارتان بجنگید. آن‌ها را تأیید کنید و از کنارشان بگذرید. وقتی می‌توانید روی اقیانوس زندگی شنا کنید، در دریایی از افکار منفی خودتان غرق نشوید.
زهرا
شما باید با راهنمای درونی‌تان در ارتباط باشید، چون آن خردی است که جواب‌هایی را که به دنبالش هستید، می‌داند. وقتی دوستان و خانواده به شما می‌گویند چه کاری انجام دهید. ساده نیست که به خودتان گوش دهید با این حال، همه‌ی جواب‌های سؤالاتی که به دنبالش بودید، اکنون در درون خودتان است. هر بار که می‌گویید «نمی‌دانم»، در را بر روی خرد درونی‌تان می‌بندید.
زهرا
ما فشار زیادی را با گفتن «من باید به سرکار بروم. من باید این کار را انجام بدهم. من باید... من باید...» خلق می‌کنیم. در عوض، بیایید از کلمه‌ی انتخاب کردن استفاده کنیم. «من انتخاب می‌کنم به سرکار بروم چون هزینه‌ی زندگی‌ام را تأمین می‌کند.» انتخاب کردن دیدگاه متفاوتی در زندگی‌مان به وجود می‌آورد. هر کاری که انجام می‌دهیم به انتخاب خودمان است، حتی با اینکه ممکن است این‌گونه به نظر نرسد.
زهرا
اگر بگویید «من از این اتومبیل متنفرم»، این به شما یک اتومبیل جدید فوق‌العاده نمی‌دهد چون نمی‌داند چه می‌خواهید. حتی اگر اتومبیل جدیدی به دست آورید، به احتمال زیاد خیلی زود آن متنفر می‌شوید، چون این چیزی است که درباره‌اش می‌گویید. ذهن نیمه هشیار تنها می‌شنود که باید از این اتومبیل متنفر باشد. شما نیاز دارید که خواسته‌هایتان را واضح و به روشی مثبت بیان کنید. بگویید: «من اتومبیل جدید زیبایی دارم که همه‌ی نیازهایم را برطرف می‌کند.»
زهرا
فقط باید به ذهنتان بگویید این کاری است که می‌خواهید انجام دهید. شما باید تصمیم بگیرید که افکار منفی را متوقف کنید. من نمی‌گویم باید با افکارتان بجنگید تا آن‌ها را تغییر دهید. وقتی افکار منفی آشکار می‌شوند، بگویید: «از مشارکتت متشکرم.» بدین طریق آن را انکار نمی‌کنید و قدرتتان را به فکر منفی نمی‌دهید. به خودتان بگویید که دیگر نمی‌خواهید بهایی به افکار منفی بدهید. شما می‌خواهید روش دیگری برای فکر کردن خلق کنید. باز هم نباید با افکارتان بجنگید. آن‌ها را تأیید کنید و از کنارشان بگذرید. وقتی می‌توانید روی اقیانوس زندگی شنا کنید، در دریایی از افکار منفی خودتان غرق نشوید.
ستاره

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۳۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۰۷/۰۸
شابک‭۹۷۸-۶۰۰-۶۲۶۷-۷۵-۳‬‬
تعداد صفحات۲۳۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۰۷/۰۸
شابک‭۹۷۸-۶۰۰-۶۲۶۷-۷۵-۳‬‬