با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
عطر گل‌های احساس

دانلود و خرید کتاب عطر گل‌های احساس

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب عطر گل‌های احساس  نوشته  خدیجه تاج‌الدین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب عطر گل‌های احساس

«عطر گل‌های احساس» مجموعه اشعار خدیجه تاج‌الدین (-۱۳۵۶) شاعر معاصر، در قالب سپید و موج نو است: دیر گاهی‌ست که آتش شیفتگی‌ام را با خونسردی دلدار خاموش می‌کنم و با خاکسترش بر دفتر قلبم خاطره می‌نویسم خاطره‌ای که ابتدایش اصرار است و انتهایش انکار

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Ali_KamalipouR
۱۳۹۷/۱۲/۲۳

لذت بردم،وقتی شعر میخونم ،مخصوصا فروغ عزیز،انگار تو یه دنیای پر عشق و محبتم ،عالمی داره ادبیات واسه خودش .

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲۸)
با هزار جان نیم‌سوخته با هزار فرصت به پایان رسیده با هزار اشک ریخته با هزار آه از دل برآمده
مَهیاس «تئو»
دلی که آسمانش را به باران سپرده و نگاهش را به شرشر ناودان خیال دوخته
ممّد یونس
ای کاش زیر پوستین بزرگ شده‌ام کودک می‌ماندم.
🐉CRZ
مجاز نیستم دوستت بدارم مجاز نیستم پایم را در گلیم تو بگذارم مجاز نیستم با نگاهت آتش بگیرم مجاز نیستم غصه‌ات را بخورم و دردت را به جان بخرم و این بدترین درد دنیاست که قلبت را قانع کنی که بگذرد، رها کند، قلب نباشد، سنگ باشد، چوب باشد، سدی باشد بر اقیانوس خواستن، اقیانوس عشق‌ورزیدن مگر توان سد چقدر است که بتواند راه را بر اقیانوس ببندد؟
🐉CRZ
تو همان خورشید بودی که گرمای وجودت از دور به من آرامش می‌بخشید و از نزدیک بال وپرم را می‌سوزاند و من این سوختن را بر آن آرامش ترجیح دادم.
`
تو رفته‌ای و حتی اثری از گام‌هایت بر زمین نمانده اما عطر نفس‌هایت همچنان دم و بازدم ریه‌هایم است
🐉CRZ
چه معجزه عجیبی دارد این عشق تو رفته‌ای با سال‌ها فاصله، با فرسنگ‌ها دوری تو رفته‌ای و حتی اثری از گام‌هایت بر زمین نمانده اما عطر نفس‌هایت همچنان دم و بازدم ریه‌هایم است
Haniyeh_bjb
ذوق پرواز پروانه‌های تنیده در پیله‌ات را می‌دانم تا پاییز عطر گل‌های احساست را به دست باد نداده دریاب این بستان را رها کن پروانه‌های در بندت را بشکن این دیوار را.
S
راهی به سوی تو بال‌های قلبم را گشودم و در آسمان احساسم به پرواز درآمدم ابرهای تیره منیت را کنار زدم میان هزاران راه کهکشانی پیش رو راه تو را پیش گرفتم تو همان خورشید بودی که گرمای وجودت از دور به من آرامش می‌بخشید و از نزدیک بال وپرم را می‌سوزاند و من این سوختن را بر آن آرامش ترجیح دادم.
S
خیالی که آن سوی ناودان به رقص می‌آید و از شوق دلدادگی یار، خود را به زمین می‌کوبد، متلاشی می‌شود اما جریان دارد دلبری می‌کند و دلربا می‌شود
k.t

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۶ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۰۱
شابک‌‫‭۹۷۸-۶۰۰-۸۱۳۷-۰۳-۰‬‬
دسته بندی
تعداد صفحات۵۶صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۰۱
شابک‌‫‭۹۷۸-۶۰۰-۸۱۳۷-۰۳-۰‬‬