۵ زبان عشق مجردها
۵٫۰از ۲ نظر

دانلود کتاب ۵ زبان عشق مجردها

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
۵٫۰از ۲ نظر
۵٫۰از ۲ نظر
۵٫۰از ۲ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب ۵ زبان عشق مجردها

«۵ زبان عشق مجردها» نوشته گری چپمن (-۱۹۳۸) به شما می‌آموزد عاشق بودن و عاشق شدن، بهترین احساس در زندگی است.

در مقدمه می‌خوانید:

اگر ازدواج کرده ولی جدا شده‌اید، یا بنا به هر دلیلی همسرتان را از دست داده‌اید و یا اگر اصلاً ازدواج نکرده‌اید، بی‌شبهه بزرگترین نیاز عاطفی‌تان این است که دیگران شما را دوست بدارند و این مهم‌ترین خواسته‌ی شماست. این کتاب به شما یاری می‌کند تا دیگران را دوست بدارید و دیگران نیز شما را دوست بدارند.

در بخش‌های یکم و دوم این کتاب، به شناخت و تعریف افراد مجرد می‌پردازیم و اینکه چرا عشق، کلید هر رابطه‌ای است. در بخش سوم تا هفتم درباره‌ی پنج زبان عشق مطالبی خواهید آموخت و در بخش‌های بعدی می‌آموزید که چگونه به دیگران عشق بورزید و با زبان ویژه‌ی عشق خودش با او ارتباط برقرار کنید.

در بخش نهم و دهم این کتاب با شناخت قواعد پنج زبان عشق، خواهید آموخت که چگونه با زبان عشق با دوستان و خواهر و برادرانتان ارتباط برقرار کنید و در بخش یازدهم، اهمیت زبان عشق را در ایجاد یک رابطه‌ی عاشقانه‌ی منجر به ازدواج مورد بررسی قرار خواهید داد.

بخش دوازدهم به چگونگی ارتباط دوستانه با هم‌اتاقی، همکلاسی و همکاران پرداخته است و در بخش سیزدهم راهکارها و رهنمودهایی برای برقراری رابطه‌ی عاشقانه با فرزندان ارائه شده است و در بخش چهاردهم، راه‌های رسیدن به موفقیت‌های بزرگ به شما نشان داده خواهد شد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
Mohsen7080
۱۳۹۹/۰۵/۱۵

من هم این کتاب و هم کتاب ۵ زبان عشق رو خوندم. از نظر محتوایی هیچ فرقی ندارند.

زهرا
۱۳۹۷/۱۰/۲۱

عالی بود.بهترین راهکار ها برا داشتن یه زندگیه عاشقانه

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۰)
بر زبان نیاوردن تعریف و تمجید موجب ویرانی مفهوم عشق خواهد شد.
zahra
یک جمله‌ی هوشمندانه می‌تواند آتش خشم را در انسان خاموش کند
Nikoo🌱
چند سال پیش پسرم پژوهشی در مورد بچه‌های خیابانی داشت و به من گفت: کودکان خیابانی رابطه و تعامل خوبی با والدین‌شان ندارند. نوع رابطه‌ی ما با دیگران، ماحصل نوع رابطه‌مان با پدر و مادرمان است. چنانچه رابطه‌ای خوب و مثبت با آن‌ها نداشته باشیم، رابطه‌مان با دیگران نیز خوب و مثبت نخواهد بود
zahra
زبان، نیروی مرگ و زندگی دارد.
zahra
اگر اینگونه بتوانم سی دقیقه وقتم را به تو اختصاص دهم در واقع سی دقیقه از عمرم را صرف تو کرده‌ام.
zahra
به جرئت و قاطعیت می‌توانم بگویم انسان شاد، روابطی خوب و سازنده با دیگران دارد و ناراحتی فرد غمگین، معلول تعامل بد او با دیگران است.
zahra
دخترها همیشه مایلند که از آن‌ها تعریف و تمجید شود، و مردان نیز تعریف و تمجید را دوست دارند. آن‌ها از دوست و نامزدشان که از آن‌ها تعریف نمی‌کنند، دوری
zahra
یکی از راه‌های ابراز عشق، به زبان آوردن واژه‌های تشویقی و تأییدی است که راهنمای ما به سوی سومین اصل است
zahra
به جرئت و قاطعیت می‌توانم بگویم انسان شاد، روابطی خوب و سازنده با دیگران دارد و ناراحتی فرد غمگین، معلول تعامل بد او با دیگران است.
zahra
نیز قسمتی از کتاب مقدس را بیان کردم با این مضمون: ما مسیح را دوست داریم، چون او نخست ما را دوست می‌داشت. این شاهد مثال در مورد روابط انسان‌ها نیز مصداق دارد. به او گفتم: اگر دوست داریم دیگران دوست‌مان داشته باشند، نخست ما باید پیشقدم باشیم و به دیگران عشق بورزیم.
zahra

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۷۹ صفحه
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۰۱
شابک‌‫‬‮‭۹۷۸-۶۰۰-۷۹۷۲-۲۸-۱
تعداد صفحات۲۷۹صفحه
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۰۱
شابک‌‫‬‮‭۹۷۸-۶۰۰-۷۹۷۲-۲۸-۱