با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کوهستان خاکستری

دانلود و خرید کتاب کوهستان خاکستری

۲٫۷ از ۳ نظر
۲٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کوهستان خاکستری  نوشته  جان گریشام  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کوهستان خاکستری

«کوهستان خاکستری» نوشته‌ی جان گریشام رتبه‌ی اول پرفروش‌ترین کتاب‌های USA TODAY را به دست آورد. داستان رمان «کوهستان خاکستری» در سال ۲۰۰۸ می‌گذرد؛ زمانی که شخصیت اول داستان، سامانتا کوفر، شغلی پردرآمد در یک شرکت حقوقی وال‌استریت دارد، ولی به علت رکود اقتصادی، با چالش‌هایی روبه‌رو می‌شود که دغدغه بزرگ شهروندان امریکایی به‌شمار می‌رفت. در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: «همان طور که انتظار می‌رفت ویک پشت یک کامیون تمام چرخ رانندگی می‌کرد که مناسب جاده هنگام مواجه با نیروهای امنیتی نبود. سامانتا در صندلی عقب رو‌به‌روی دستگاه خنک‌کننده نشست. کنار کوله‌پشتی و چند تا اسلحه. ویک سیگاری بود، نه از نوع آتش به آتش، اما مشتاق به سیگار. او به اندازه‌ی یک اینچ شیشه‌اش را پایین کشید تا دود سیگارش خارج شود. بعد از سیگار دوم، سامانتا حال تهوع داشت و شیشه‌ی پشت سر دوناوان را پایین کشید. او از سامانتا پرسید که چه کار می‌کند. سامانتا به زبان ساده گفت و یک مکالمه‌ی شدید بین دوناوان و ویک بر سر عادت ویک درگرفت».

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
vala
۱۳۹۷/۰۹/۰۴

کتاب رو که شروع میکنی متوجه میشی که از یه کت وشلوار یه کت و دامن در اومده آخر داستان هم که معلوم نیست واقعا آخر داستان هستش یا گفتند تا اینجا ماجرا برای خوندن بسه واقعا کتاب کامل نیست

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۲۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۶/۱۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۴۱۵-۵۷-۲
تعداد صفحات۴۲۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۶/۱۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۴۱۵-۵۷-۲

تجربه بهتر در اپلیکیشن