با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب کوهستان خاکستری اثر جان گریشام

کتاب کوهستان خاکستری

نویسنده:جان گریشاممترجم:هانیه عظیم‌زادگانانتشارات:انتشارات پشتیبانسال انتشار:۱۳۹۵تعداد صفحه‌ها:۴۲۴ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:
۲.۷از ۳ رأیخواندن نظرات

سال انتشار۱۳۹۵

تعداد صفحه‌ها۴۲۴ صفحه

دسته‌بندی
رمان۱ مورد دیگر

معرفی کتاب کوهستان خاکستری

«کوهستان خاکستری» نوشته‌ی جان گریشام رتبه‌ی اول پرفروش‌ترین کتاب‌های USA TODAY را به دست آورد. داستان رمان «کوهستان خاکستری» در سال ۲۰۰۸ می‌گذرد؛ زمانی که شخصیت اول داستان، سامانتا کوفر، شغلی پردرآمد در یک شرکت حقوقی وال‌استریت دارد، ولی به علت رکود اقتصادی، با چالش‌هایی روبه‌رو می‌شود که دغدغه بزرگ شهروندان امریکایی به‌شمار می‌رفت. در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: «همان طور که انتظار می‌رفت ویک پشت یک کامیون تمام چرخ رانندگی می‌کرد که مناسب جاده هنگام مواجه با نیروهای امنیتی نبود. سامانتا در صندلی عقب رو‌به‌روی دستگاه خنک‌کننده نشست. کنار کوله‌پشتی و چند تا اسلحه. ویک سیگاری بود، نه از نوع آتش به آتش، اما مشتاق به سیگار. او به اندازه‌ی یک اینچ شیشه‌اش را پایین کشید تا دود سیگارش خارج شود. بعد از سیگار دوم، سامانتا حال تهوع داشت و شیشه‌ی پشت سر دوناوان را پایین کشید. او از سامانتا پرسید که چه کار می‌کند. سامانتا به زبان ساده گفت و یک مکالمه‌ی شدید بین دوناوان و ویک بر سر عادت ویک درگرفت».

نظرات کاربران

vala
۱۳۹۷/۰۹/۰۴

کتاب رو که شروع میکنی متوجه میشی که از یه کت وشلوار یه کت و دامن در اومده آخر داستان هم که معلوم نیست واقعا آخر داستان هستش یا گفتند تا اینجا ماجرا برای خوندن بسه واقعا کتاب کامل نیست

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است