با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب تحول سریع: برنامه ۹۰ روزه برای تغییر چالاک و موثر اثر بهنام تبریزی

دانلود و خرید کتاب تحول سریع: برنامه ۹۰ روزه برای تغییر چالاک و موثر

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تحول سریع: برنامه ۹۰ روزه برای تغییر چالاک و موثر  نوشته  بهنام تبریزی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب تحول سریع: برنامه ۹۰ روزه برای تغییر چالاک و موثر

«تحول سریع» یک برنامه ۹۰ روزه برای تغییر چالاک و موثر به قلم بهنام تبریزی(-۱۳۴۳)، استاد مشاور دپارتمان مدیریت دانشگاه استنفورد است. این پژوهش به سبب ناتوانی‌های مهندسی مجدد در بهبود بلندمدت ساختار سازمان‌ها، به بررسی روش‌های نوین دیگر می‌پردازد و یک مدل تحول ۹۰ روزه را پیشنهاد می‌دهد. در بخشی از کتاب می‌خوانیم: تحقیقات ما نشان دادند که آنچه موجب تفاوت تلاش‌های موفقیت‌آمیز تحول سازمانی از تلاش‌های ناموفق شده اند را می‌توان در چندین عامل که به آنها عوامل کلیدی موفقیت می‌گوییم، جستجو کرد. آنچه که در تلاش‌های موفقیت‌آمیز تحول سازمانی به طور ویژه جلوه می‌کرد همه جانبه، یکپارچه و سریع بودن این تلاش‌ها بود. این کتاب، مدلی اثربخش جهت تسریع در فرآیند تحول سازمانی در شرکت‌ها را تشریح می‌کند. اگر شما رهبر یک سازمان هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا فازهای مختلف مدل را با دقت مطالعه نمایید و درباره اصلاحات و تغییراتی که در مدل جهت سازگارکردن و تطبیق‌دادن آن با شرایط و موقعیت‌های مختلف لازم می‌باشد، تامل نمایید. اگر شما یک مدیر ارشد، مدیر اجرایی، مدیرعامل و یا مدیر واحدی از یک شرکت انتفاعی و یا غیرانتفاعی هستید، این کتاب می‌تواند به عنوان راهنمایی برای اجرای موفقیت‌آمیز تحول سازمانی از طریق معرفی مجموعه‌ای از بهترین الگوها در این زمینه به شما کمک نماید. گرچه آنچه از تحول در این کتاب مد نظر است، تحول کلی و اساسی در سازمان است، ولی این مدل در مقیاس‌های کوچک‌تر نظیر یک دپارتمان و یا یک واحد کسب‌وکار نیز کاربرد دارد. در صورتیکه یک استاد دانشگاه هستید، از این کتاب می‌توانید به عنوان یک مرجع آموزش در بحث‌های مرتبط با تحول سازمانی بهره بگیرید. به همین ترتیب، در صورتی که دانشجوی رشته‌های مدیریتی و مدیریت اجرایی باشید، مطالعه این کتاب دانش شما در خصوص جنبه‌های مختلف تحول سازمانی را افزایش خواهد داد و شما را برای رهبری تلاش‌های تحول در سازمان‌های مختلف و در مشاغل حرفه‌ای آتی خود آماده و مهیا می‌کند.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
شخصی که برای آینده خود برنامه‌ای ندارد، مشکل را در پیش پای خود خواهد یافت.
Peyvand
«انسان‌ها عادت دارند تا همواره به عنوان یک بازیکن نقش ایفا کنند، بدون اینکه انتظار برنده شدن در این بازی را داشته باشند».
Peyvand

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۶۰ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۴/۰۸
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۷۵۹-۵۶-۶
تعداد صفحات۴۶۰صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۴/۰۸
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۷۵۹-۵۶-۶