با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قانون ارتباط

دانلود و خرید کتاب قانون ارتباط

۲٫۳ از ۳ نظر
۲٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قانون ارتباط  نوشته  مایکل لوسیر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قانون ارتباط

«قانون ارتباط» نوشته مایکل لوسیر(-۱۹۶۲) است. این کتاب تلاش دارد در موقعیت‌های مختلف قوانین ارتباط را مرور کند و به خوانندگانش کمک کند تا در موقعیت‌های مختلف کلمات مناسب را انتخاب کنند. در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: بهتر است بدانیم که هر سبک ارتباطی، ویژگی‌های مثبت و منفی خاصی دارد. اگر شما فردی دیداری هستید، خیلی خوب است که بدانید دیگران کدام ویژگی‌های رفتاری شما را می‌پسندند و کدام یک را مورد انتقاد قرار می‌دهند. کدام ویژگی‌های سبک دیداری مورد پسند دیگران است؟ آن‌ها قادرند به‌سرعت از موضوعی به موضوع دیگر تغییر جهت دهند. تصویر کلی، جامع یا دورنمای هر چیز را به‌خوبی می‌فهمند. آن‌ها می‌توانند به‌خوبی زمان را مدیریت کنند. آن‌ها به‌خوبی ایده‌های آینده‌نگرانه یا کل‌نگرانه را درک می‌کنند. با این وجود، سایر ویژگی‌های این افراد از نظر دیگران قابل انتقاد است. با شناخت این ایرادها و یادگیری بهتر شیوه‌ی مدیریت آن‌ها می‌توان سبک ارتباطی سازگارتری داشت و با افراد دارای سبک‌های متفاوت، ارتباطی صمیمانه‌تر برقرار کرد.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
اگر برای مثال همه‌ی اعضای تیم دارای سبک ارتباطی دیداری باشند، فقط تمایل دارند درمورد مطالب کلی حرف بزنند و درنتیجه جزییات و فرایندها هرگز مطرح نخواهند شد. اگر تمامی اعضا شنیداری باشند، درباره‌ی آینده حرف می‌زنند، از یک ایده به ایده‌ی دیگر می‌روند و هرگز هیچ یک را کامل نمی‌کنند. اگر همه‌ی اعضا لمسی باشند، وقت خود را صرف اطمینان حاصل کردن درباره‌ی روابط شخصی خود می‌کنند و از انجام کارهای سرگرم‌کننده لذت می‌برند. اگر همه‌ی آن‌ها دیجیتالی باشند، چطور؟ بخش عمده‌ای از زمان خود را صرف سازماندهی و تهیه‌ی فهرست پروژه‌هایی می‌کنند که ممکن است هرگز به آن‌ها نپردازند.
سامان نوروزی
۱. تصمیم‌های مهم را بر این اساس می‌گیرم: میزان راحتی و احساس غریزی خود میزان منطقی بودن آن این‌که چطور به‌نظر می‌آید بررسی دقیق تمامی موارد مربوط به آن ۲. در طول یک اختلاف، بیش از هر چیز تحت‌تأثیر این مورد قرار می‌گیرم: لحن و بلندی صدای طرف مقابل این‌که بتوانم دیدگاه طرف مقابل را درک کنم یا خیر منطق و عقلانیت عقیده‌ی طرف مقابل میزان حساسیت طرف مقابل به احساسات من
کاربر ۹۷۶۸۱۱

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۱ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۲/۱۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۶۶۸-۲‬
تعداد صفحات۱۸۱صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۲/۱۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۶۶۸-۲‬